Sağlık- Sen Başkanı Cuma Köysüren Mazbatasını Aldı

7 Kasım 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
331 defa okundu.
Sağlık- Sen Başkanı Cuma Köysüren Mazbatasını Aldı

Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen) Kırşehir Şubesi başkanlığına seçilen Cuma Köysüren mazbatasını aldı.

Sağlık- Sen Başkanı Cuma Köysüren Mazbatasını Aldı

Geçtiğimiz günlerde Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Konferans salonunda gerçekleşen Sağlık – Sen Kırşehir Şubesi Genel Kurulunda seçilen Başkan Cuma Köysüren mazbatasını aldı. Mazbata töreninde konuşan Başkan Köysüren, “Sendikamızı tüm üyelerimizin çıkarlarına hizmet edecek şekilde kullanacağız” dedi.

“ÜYELERİMİZ, DELEGELERİMİZ BU DÖNEM BİZİM EKİBİMİZİN SENDİKAYI YÖNETMESİNİ İSTEDİ”

Yaklaşık 3 aydır süren seçim maratonunu 4 Kasım 2018 Pazar günü yapılan Delege Başkanlık seçimi ile bitirdik açıklamalarında bulunan Köysüren,

“Mazbatamızı alarak yönetim kurulumuz ile birlikte görevimize başlayacağız. Bu süreçte bize destek veren ve vermeyen tüm üyelerimize teşekkür ederiz. Önemli olan Sağlık Sen’in seçimine katılmaktı. Kaybedebilirdik. Yarışta buda var. Ama biz kazandık. Üyelerimiz, delegelerimiz bu dönem bizim ekibimizin Sendikayı yönetmesini istedi. Elimizden geldiğince tüm üyelerimize hizmet için çalışacağız. Bizim yanımızda bize oy verdi, karşı tarafa oy verdi, onların delegesi şeklinde hiçbir ayrımımız yok. Herkes Sağlık Sen ailesinin bir üyesidir”

“ÜYELERİMİZİN HAKLARINI ARAYACAĞIZ”

Başkan Köysüren, “Sağlık Sen Türkiye’de ki en büyük sendikalardan biri. Kırşehir’de ise 2. Büyük sendikamız. Biz bir aileyiz. Bunu hep birlikte başaracağız. 1300 kişi olarak hep beraber sendikamızın ilimizde sosyal hatlar noktasında üyelerimize destek olmasını sağlayacağız. Hepimize hayırlı olsun. İnşallah sendikamızı tüm üyelerimizin çıkarlarına hizmet edecek şekilde kullanacağız. Sağlık çalışanlarımızın sendikal haklarının korunma noktasında üzerimize ne düşüyorsa, idareye karşı bunları anlatmakla mükellefiz. Üyelerimizin haklarını arayacağız. Herkesle dayanışma içinde çalışacağız” açıklamalarında bulundu.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN