-Sağlık Müdürlüğü çalışanları sağlık için yürüdü

13 Eylül 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
95 defa okundu.
-Sağlık Müdürlüğü çalışanları sağlık için yürüdü

-Sağlık Müdürlüğü çalışanları sağlık için yürüdü

– Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü koordinesinde Halk Sağlığı Haftası etkinlikleri kapsamında, sağlık çalışanları sağlık için yürüdü.


İl Sağlık Müdürlüğü binası önünde başlayan yürüyüş Kentpark’ta sona erdi. Kentpark’ta bilgilendirme stantları kurularak halk sağlığı ve koruyucu sağlık hizmetleri hakkında bilgilendirme yapıldı.


Yapılan yürüyüş etkinliği ile ilgili bilgilendirme yapan İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Ali Bulut, amaçlarının yapılan çalışmaları görünür kılmak olduğunu söyledi.İl Müdürü Bulut, açıklamasında; “Birinci basamak sağlık hizmetleri olarak da adlandırılan koruyucu sağlık hizmetlerini ülke genelinde yaygın, etkili ve gereken kalite düzeyinde sürdürmek temel amacımızı teşkil etmektedir. Böylece insanımızın sağlığını korumayı ve geliştirmeyi hedeflemekteyiz. Bu kapsamda yürüttüğümüz çalışmalar içinde anneler ve çocuklar özel bir önceliğe sahiptir. Çünkü anne ve bebekleri, diğer gruplara göre sağlık açısından daha fazla risk altındadır. Çocuklar, bir ülkenin geleceği ve umududur. Bu nedenle en iyi koşullarda dünyaya gelmelerinin sağlanması, büyümeleri ve gelişmeleri için en uygun ortamın hazırlanması, geleceğe dönük fiziksel, ruhsal ve zihinsel donanımlarının en üst düzeyde oluşturulması ülkenin geleceği açısından yaşamsal önem taşımaktadır”dedi.
Yapılan yürüyüş etkinliği sonrası kurulan stantta vatandaşlara şeker ve tansiyon ölçümleri yapıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On