“Sağlık Çalışanlarına 24 Mart’ta Güneş Çok Anlamlı Doğacak” ​

17 Mart 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
845 defa okundu.
“Sağlık Çalışanlarına 24 Mart’ta Güneş Çok Anlamlı Doğacak” ​

24 Mart’ta Yapılacak Olağanüstü Kongresi Öncesi Başkan Adaylığını Açıklayan Ahi Evran Üniversitesi Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Emar ve Röntgen Sorumlusu Yasin Yücesan, Kongrede Başkan Seçilmesi Halinde Yapacağı Çalışmaları Açıkladı.

“Sağlık Çalışanlarına 24 Mart’ta Güneş Çok Anlamlı Doğacak” ​

Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası Başkan adayı Yasin Yücesan: “Sağlık Çalışanlarına 24 Mart’ta güneş çok anlamlı doğacak” ​diyen Ahi Evran Üniversitesi Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Emar ve Röntgen Sorumlusu Yasin Yücesan, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla hastanede görev yapan doktorları ve sağlık çalışanlarını ziyaret ederek, sendika başkanı seçilmesi halinde yapacağı çalışmalarını anlatırken, desteğin arttığı da gözlerden kaçmadı.

Kendisine gösterilen sevgi ve saygıya teşekkür eden Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası Başkan adayı Yasin Yücesan, yaptığı yazılı açıklamada yapacağı çalışmaları anlatarak şunları söyledi:

“SENDİKAMIZ İMKÂNLARINI VE POTANSİYELİNİ, HER TÜRLÜ HİZMETİN ÇALIŞMALARIMIZA YANSIMADIĞINA VE ULAŞAMADIĞINA TANIK OLDUM”

“Değerli Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları, seçim kampanya çalışmalarım boyunca il içindeki kurumlarımız olsun, ilçe kurumlarımız olsun, en ücra köşedeki çalışanlarımızla buluşma, görüşme ve istişare etme fırsatı buldum. Sizlerin dertlerini sorunlarını, isteklerini, sizlerin ağzından duyma şansına eriştim. Gözlemlerim neticesinde sendikamız imkânlarını ve potansiyelini günümüz şartlarında değerlendirdiğimde her türlü hizmetin çalışmalarımıza yansımadığına ve ulaşamadığına tanık oldum ve müşahede ettim. Çalışanlarımızın sendikamızın sunacağı hizmetlerden yoksun kalması ve mağdur olması beni derinden üzmüştür. Uzun müddet sendika yönetimini elinde tutanların sendikamızın hizmetlerini eşit ve adetli olarak dağıtmadığına, yapılan kısmi hizmetlerin sadece belirli bölgelere ve şahıslara yapıldığına, hizmetlerin günü birlik unvanlara ve makamlara yapıldığına, çalışanların hizmetlerden mahrum bırakıldığına, iletişim kurmaya çalışan personelin ciddiye alınmadığına, belirli aralıklarla yapılan etkinliklerin sadece belirli gruplarda yoğunlaştığına, çalışanların açık kapısı olması gerekirken sendika binasının sadece belirli kimselere hizmet ettiğine çalışanlarımız şehit olmuş ve şahsıma sitemde bulunmuşlardır. Biz kendimize Sayın Cumhurbaşkanımızın 2023 hedeflerini rehber olarak aldık”

“HER AN FİZİKİ ŞİDDETE MARUZ KALABİLEN ÇALIŞANLARIMIZ, ASLA YALNIZ DEĞİL”

“Bizim çalışanlarımızın hak ve hukukunu savunmaktan, onların yanında olmaktan ve onlara hizmet etmekten başka hiçbir gayemiz yoktur. Ülkemizin Asil Milleti ile birlikte hayata ve geleceğe dokunabilmek adına, yirmi dört saat insani görevini ifa ederken her an fiziki şiddete maruz kalabilen çalışanlarımız, asla yalnız değillerdir. Sendikamız katiyetle bu saldırılara müsaade etmeyecek ve de müsamaha göstermeyecektir. Buna cüret edenlerin hukuki zeminde iki elimiz yakasında olacaktır. Çalışma arkadaşlarım için çıktığımız bu anlamlı yolda, bütün gayretimiz, sizlerin ailenizle birlikte daha mutlu, daha refah îçinde yaşayabilmeleri adına sendikamızın var olan bütün imkânlarını seferber edeceğim”

“AMACIMIZA ULAŞABİLMEK VE ÖNÜMÜZDEKİ ENGELLERİ KALDIRMAK İÇİN NE GEREKİYORSA YAPACAĞIM”

“Bu mücadelem de gerek yönetim, gerek bürokrasi ve gerekse hayatımızın akışını etkileyen diğer faktörlerle ilişkilerimi maksimum seviyede tutup, bu kazanımları sizlere yönlendirip, sizlerin dertlerine derman olmasını sağlayacağım. Camiamızın kıymetli çalışanları, geçtiğimiz dönemlerde sendikamızın hizmetinden yoksun bırakılan çalışanlarımız son on dört ay boyunca da çalışanlarla muhatap olmayan, aynı zamanda her türlü irtibatı kesen garip bir anlayış sergilemiştir. Bu zaman diliminde sürekli olarak liderliği kendisine ilke edinmiş olan sendikamız, yönetimin aciziyeti ve zafiyeti karşısında handikaplara uğramış ve güç kaybediyor algısına maruz kalmıştır”

“ZATI MUHTEREMLER, SENDİKAMIZ KAN KAYBEDERKEN NERELERDEYDİNİZ”?

“ÇALIŞAN ARKADAŞLARIMIZ, KENDİLERİNE GELECEK OLAN HİZMETE DAİR İNANÇLARINI YİTİRMİŞLER”

 “Çalışanlarımız açısından çok büyük bir kayıp olarak düşündüğüm, bu hizmetten yoksun geçen zaman bölümünde birliğe, beraberliğe, var olma inancına, ihtiyaç varken, bu süreci sadece seyirci olarak kenardan izleyen, hiçbir olumlu müdahalede bulunmayan, çaba ve gayret sarf etmeyen, bir takım kendisini akil adamlar grubu olarak tanımlayan bilgi birikimlerinin yoğun olduğunu, yüksek taktik anlayışları olduğunu vurgulayan, bu zatı muhteremler, sendikamız kan kaybederken nerelerdeydiniz? Sendika başkan adaylarına kucak açan, onlara karargâh kuran, tecrübelerini aktarmaktan kaçınmayan dostlar, sadece hizmet anlayışı ile kampanyasını devam ettiren, başarıya koşar adımlarla ilerleyen, adaylarımıza bir takım algı operasyonları düzenlemeniz sizlere ne kazandırabilir ki? Unutmayın ki bu faaliyetlerinize devam ederken, sakın ola ki sakıncalı bir takım şahısların perde arkasından sizlere vereceği direktif ve talimatlara uymaktan kaçının. Çünkü böyle bir davranış biçimi sergilerseniz, o şahıslarla aynı saflarda olarak anılırsınız. Değerli mesai arkadaşlarım. Her gün sizlerle birlikte olabilmek adına karış karış, adım adım geziyorum. Gittiğim sağlık kurumlarında çok üzülerek söylüyorum ki, çalışan arkadaşlarımız, kendilerine gelecek olan hizmete dair inançlarını yitirmişler, mağdur bırakılmalar, tedirgin ve üzgünler” dedi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On