Sağlık Çalışanları Arası Futbol Turnuvası Başladı

3 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
381 defa okundu.
Sağlık Çalışanları Arası Futbol Turnuvası Başladı

14884572_1317519014946892_4224284919599813741_oKırşehir Sağlık Çalışanları Derneği Arası Futbol Turnuvaları Başladı

Kırşehir Sağlık Çalışanları Derneği tarafından düzenlenen Kırşehir Sağlık Çalışanları arası futbol turnuvası Kaman Devlet Hastanesi ile Kamu-Şeron futbolcuları arasında oynanan ilk müsabaka ile başladı.

Turnuvanın ilk maçında güçlü iki takım ilk 15 dakika dengeli bir oyun sergiledi. Bazı oyuncularından yoksun Kaman Devlet Hastanesinin kondiksiyon eksiği gözlerden kaçmazken Kamu-Şeron takımının yeni transferlerle grupta iddialı maçlara imza atacağı seyircilerin yorumlarına yansıdı.

Maç Kamu-Şeron adına; Nevzat Kurt 3, Sait Koç 3, Mehmet Gevrek 1, Aykut Yıldız 1 (k.k.) ve Kaman Devlet Hastanesi adına Zeki Uyan 1 kaydettiği gollerle Kamu-Şeron takımının 8-1 üstünlüğü ile tamamlandı.

Maçın kırılma anı Kaman Devlet Hastanesinin yerden seken topla yediği şanssız ilk gol oldu.
Maçın Futbolcusu Kaman Devlet Hastanesi adına Gökmen Şahin olurken, Kamu-Şeron adına Sait Koç oldu.

TURNUVANIN 2. MAÇINDA AMELİYATHANE EKİBİ İLE BOZTEPE EKİBİ KARŞI KARŞIYA GELDİ
Turnuvanın iddialı iki takımının karşılaşmasında futbolcular arasında büyük mücadeleler yaşanırken, seyirci ve taraftarlar için hiç düşmeyen temposu ile müthiş bir seyir zevkine sahne oldu.

Maç içerisinde üstünlüğün iki taraflı değiştiği çekişmeli geçen müsabakanın ilk yarısı golsüz eşitlikle tamamlanırken, 2 nci yarısında Yrd.Doç.Dr. Mehmet Yetişin voleyle attığı müthiş golle Ameliyathane Sp. 1-0 öne geçti ve maçta başka gol olmayınca Ameliyathane Sp., Boztepe ekibini 1-0 mağlup etti.

Ameliyathane Sp. kalecisi Salim Tekeş Maçta yaptığı kurtarışlarla kazanılan 3 puana büyük katkıda bulundu.
Maçta dengeleri bozan gol’ ün sahibi Yrd. Doç. Dr. Mehmet Yetiş seyirci oyları ile Ameliyathane adına maçın futbolcusu seçilirken, Boztepe adına Murat Akyel maçın futbolcusu seçildi.

TURNUVANIN 3. NCİ MAÇINDA KSC DER İLE MUCUR DEVLET HASTANESİ EKİBİ KARŞI KARŞIYA GELDİ

Ksc Der’in 12-1’lik üstünlüğü ile biten maç seyirci ve taraftarlar için temposu düşük bir maç oldu. Ksc Der adına maçın oyuncusu 4 gol 3 asistle Barış Erkan seçildi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN