Şaban Güneş: “Şehitlerimizi Unutturmayacağız.”

23 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
327 defa okundu.
Şaban Güneş: “Şehitlerimizi Unutturmayacağız.”

GENÇLİK HİZMETLERİ İL MÜDÜRÜ GÜNEŞ, 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ UNUTMAYACAKLARINI SÖYLEDİ (İHA/KIRŞEHİR-İHA)

“Bilinçli Bir Nesil Yetişmesi İçin Gençlere 15 Temmuz Şehitlerimizi Unutturmayacağız.”

Kırşehir GHSİM Müdürü Şaban Güneş, ‘Şehirler ve Kültürler’ projesi kapsamında Niğde’ ye yaptıkları gezilerle Kırşehirli yaklaşık bin öğrencinin Şehit Ömer Halisdemir’ in kabrini ziyaret ettiğini belirterek,”Bilinçli bir nesil yetişmesi için gençlere 15 Temmuz Şehitlerimizi unutturmayacağız.” dedi.
Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı Proje ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye genelinde başlatılan ‘Şehirler ve Kültürler’ projesi kapsamında Kırşehir’e bin kişilik kontenjan ayrıldığını söyleyen Şaban Güneş, “15 Temmuz hain darbe gecesinin seyrini değiştiren kahramanımız şehit Ömer Halisdemir’ in kabri orada istedik ki gençlerimiz 15 Temmuz’ un ne olduğunu orada anlasın. Bilinçli bir nesil yetişmesi için gençlere 15 Temmuz Şehitlerimizi unutturmayacağız.” diye konuştu.
Şu ana kadar Niğde gezisine yaklaşık bin öğrencinin katıldığını hatırlatan Güneş, “Gezimiz, Niğde’nin Bor ilçesine şehidimizin kabrini ziyaretle başlıyor. 15 Temmuz Kahramanı şehit Ömer Halisdemir’ i Kur’an tilaveti ve fatihalar okuyarak kabri başında anıyoruz. Daha sonra Nevşehir’e geçiliyor bir Kapadokya gezisi ile o gün akşam gezimiz tamamlanıyor ve şehrimize dönüyoruz.” ifadelerini kullandı.
15 Temmuz kalkışmasını planlayan hainleri unutturmamayı amaçladıklarını vurgulayan Güneş, sözlerine şöyle devam etti:”Maksadımız; gençlerimiz bu hainlikleri bilsin ve bu hainler karşısında dik duran şehitlerimizin kahramanlık hikayelerini öğrensin daha bilinç nesiller yetişsin. Kabir ziyaretinden sonra hiçbir gencin kalkıp da bu millete hainlik yapacağını, düşmanlık yapacağını zerre kadar düşünmüyoruz. Kırşehir gençliği olarak bizim zerre kadar böyle bir şeyimiz olmaz. Zaten biz bunu 15 Temmuz gecesi meydanlarda haykırarak söyledik. Kırşehir gençliğine ve bu milletin gençliğine şükranlarımızı sunuyoruz. Allah razı olsun Rabbim yönlerini açsın. Ülkesine sahip çıkan gençlerimizle önümüz aydınlık.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On