SABAH KARLA UYANDI

25 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
578 defa okundu.
 SABAH KARLA UYANDI

Ocak Ayının Sonuna Gelinmesine Rağmen Kar Yüzü Görmeyen Kırşehirliler;

 SABAH KARLA UYANDI

Kar görmek isteyen Kırşehir halkı bu sabah güne karla uyandı. Ocak ayının sonuna gelinmesine rağmen kar yüzü görmeyen ilimiz vatandaşları, Dün akşam saatlerinden sabah saatlerine kadar kar yağışının etkisini göstermesiyle ilimiz beyaza büründü. Kış başından beri “Ha geldi, ha gelecek” diye beklenen kar yağışının ara ara ilçelerde devam etmesinin ardından şehir merkezini de beyazla kapladı. Kar nedeniyle yerler kısa sürede beyaza bürünürken, Rüzgârla birlikte zaman zaman tipi şeklinde etkisini gösteren kar nedeniyle yolda yürüyen vatandaşlarda zor anlar yaşadı.

KAR TEMİZLEME ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Şehir merkezinde dün akşam saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışının ardından kaldırım ve yollarda kar temizleme çalışmalarını başlattı. Bu kapsamda, kar yağışı nedeniyle kentte herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması ve trafik akışın sağlanması amacıyla Belediye Ekipleri karla mücadele çalışmalarını başlattı.

EKİPLER GÖREV BAŞINDA

Bu yıl kar beklenenden geç geldi kar yağışının başlamasıyla, bizde çalışmalarımıza başladık diyen Belediye Çalışanları, “Ekiplerimiz görev başında ve vatandaşımızın mağdur olmaması için mesaimizi sürdürüyoruz. Kaldırım ve yol buzlanmalarına karşı solüsyon çalışmalarımızı da gerek görüldüğü takdirde gerçekleştireceğiz”

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On