Sabah Kahvaltısında Buluştu

4 Nisan 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
319 defa okundu.
Sabah Kahvaltısında Buluştu

x_DSC_0582

Kırşehir Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya Özel İdare Personeli İle Sabah Kahvaltısında Bir Araya Geldi

 

Kırşehir Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya, AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli,İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu, İl Özel İdare Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan, Genel Sekreter Yardımcısı Kurtuluş Yılmaz Özel İdare personeli ile kahvaltıda bir araya geldi.

Kahvaltıda açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli “Gündeme dair konular hakkında personellerimizi bilgilendirerek hep beraber birlik olarak Kırşehir için daha çok çalışmalıyız” dedi

Bu tür toplantıları belirli periyotlarla sık sık tekrar edeceklerini ifade eden Milletvekili Salih Çetinkaya “Gündeme dair konular hakkında Personelimizi bilgilendirerek sadece mesai saatleri içerisinde değil, mesai saatleri dışında bu tür organizasyonlar ile bir araya gelmeliyiz. Yaptığımız bu tarz etkinlikler İl Özel İdaresi personelimizin moral ve motivasyonunu da arttırıyor. Burada alınan moral ve motivasyonda yapılan hizmete yansıyor. Hizmetlerimizin daha sağlıklı ve hızlı bir şekilde ilerlemesi için personelimizin moralini yüksek tutmamız lazım. Bizde buna önem veriyoruz . Yapılan her türlü çalışmalarda şüphesiz en büyük emeği olan İl Özel İdaresi çalışanlarımıza teşekkür ederim.”dedi.

Milletvekili Mikail Arslan çalışanlara hitaben yaptığı konuşmada: “Gece gündüz, yaz kış, sıcak soğuk demeden canla başla çalışan, emek veren siz değerli hemşerilerime, kıymetli kardeşlerime şahsım ve şehrimiz adına bir kez daha teşekkür ediyorum. Alın teri ile emeği, köylerimize hizmet olarak götüren sizlerin çabası takdire şayandır. 2016 yılında sizlerin üstün gayreti ile bir çok yatırıma imza attık. 2017 yılında birikim, tecrübe ve daha çok yatırım ile hep birlikte, el ele daha büyük işleri birlik ve beraberliğimizle hemşerilerimize ulaştıracağız. Hepinizden Allah, razı olsun.” dedi.

Ziyarette çalışanların sorun, görüş ve önerilerini de tek tek dinleyen Milletvekili Arslan ve Çetinkaya her zaman işçi kardeşlerimizin yanında olacağını da tekrar beyan etti. Toplantı, saha amirliği ziyareti sonrası sona erdi.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN