Saadet Partisi Kırşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Turan; “Kırşehir Halkı Gibi Düşünüyorum”

6 Şubat 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
327 defa okundu.
Saadet Partisi Kırşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Turan; “Kırşehir Halkı Gibi Düşünüyorum”

Saadet Partisi Kırşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Turan;

“Kırşehir Halkı Gibi Düşünüyorum”

Saadet Partisi Kırşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Turan gazetemize ziyarette bulunarak önemli açıklamalar yaptı.

Mucur Yeniyapan köyünde doğdum. 1970 yılında Kırşehir İmamhatip okuluna başladım. İmamhatip mezunuyum. 1979 yılında öğretmenliğe başladım. 27 yıl öğretmenlik yaptım. Emekli olup Kırşehir’e geldim. 11 yıldır Kırşehir’de ikamet etmekteyim.

KIRŞEHİR’DE YENİ TARZDA BİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAPACAĞIM

Halkın içinden çıktım, aynı halk gibi yöneteceğim. Halka danışarak eksikleri ve projeleri belirleyerek. Yapılması gerekenleri kalem kalem not alarak.

HERKES GİBİ BENİM DE PROJELERİM VAR

Projelerim var elbette. Tespit ettiğimiz eksiklikleri giderecek daha yaşanabilir bir Kırşehir vizyonu geliştirmek adına. Bunun için ilk adım “ÖNCE AHLAK VE MANEVİYAT”.

         Adil Yönetim sistemini getireceğim. Halk ile bütünleşeceğim; Ben halkın içinden geldim. Sokakları, caddeleri geziyorum görüyorum. Onun için Kırşehir halkı gibi düşünüyorum. Halkımın problemlerini biliyorum. Bunun dışında Kırşehir halkı bilir. Hz. Ömer gibi yöneteceğim.  Dürüst başkan, dürüst yönetim ilkelerine göre davranacağım. Belediyenin kapısı 7/24 herkese açık olacak. Yapılacak işlerde Kırşehir Halkına danışacağım çünkü Kırşehir onların yaşam alanı. İsraf ve üretim konularında çok hassas olacağım. Hiçbir Belediye personelinin ekmeği ile oynamayacağım.

Tüm isteğimiz ve amacımız Kırşehir’in hak ettiği değeri görerek yükselmesidir. Kimsenin ne etlisinde ne sütlüsünde gözümüz yok. Sloganımız belli “Dürüst Başkan Düzgün Yönetim” diyerek bu yola baş koyduk. (Haber: Nurten Ceylan)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com