Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Yusuf Turan; “Halkıma Hizmet Etmek Boynumun Borcu”

18 Şubat 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
169 defa okundu.
Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Yusuf Turan; “Halkıma Hizmet Etmek Boynumun Borcu”

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Yusuf Turan; “Halkıma Hizmet Etmek Boynumun Borcu”

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Yusuf Turan, ve ekibi kapı kapı dolaşarak hem kendini hem de projelerini tanıtmaya devam ediyor. Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Yusuf Turan, “94 ruhu yeniden ayağa kalkıyor” diyerek seçmenlerine ‘iddialıyız’ mesajı verdi.

“İMAN VARSA İMKAN DA VARDIR”

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Yusuf Turan, Aldığımız oyları emanet olarak görerek israfı önleyen bir belediyecilik gerçekleştirdik. Temelinde dürüstlük olan üretim, kitap, engelli, öğrenci, aile, yaşlı ve emekli, inşan ve doğa dostu bir belediyecilik kuracağız.

“KARŞIMIZA TEK BAŞLARINA ÇIKAMADILAR”

Turan, dürüst ve adil belediyecilik vurgusu yaparak, “Herkese eşit mesafede duran, adam kayırmayan, dürüst başkan ve yönetim düsturuyla hareket edeceğiz” dedi. Rakiplerinin kendilerine nazaran daha avantajlı göründüğünün farkında olduklarını ifade eden Turan, “Her şeye rağmen karşımıza tek başlarına çıkamadılar. Hakkın yanında olanlar kazanır. İman varsa imkan da vardır. Biliyoruz ki kazanırsa Nazilli kazanır. Aynı tempo ve duyarlılıkla çalışacağız” şeklinde konuştu.

“ZÜMRÜDÜ ANKA GİBİ KÜLLERİMİZDEN DOĞACAĞIZ”

Bu parti dürüst insanların partisi ve 94 ruhuna kavuştu. Biz genel seçimde de yüzde 100 oy patlaması yaşamıştık. Türkiye genelinde en fazla oy artışı bizim partimizde olacak. Yaşayıp göreceğiz. Bizim partimizden kopanlar da bu seçim gelecek. Tıpkı bir Zümrüdü Anka kuşu gibi küllerimizden doğacağız. (Haber: Didem Ceylan)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN