Ruh Halinizin Haritası

7 Ağustos 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1137 defa okundu.
Ruh Halinizin Haritası

Mustafa Kılınç

Ruh Halinizin Haritası

Merhabalar sevgili okuyucularımız. Dilerim hepimiz için güçlü, başarılı ve sevgi dolu bir hafta olsun..

Sizlere bu hafta “Ruh Halinizin Haritasını Çıkarın” diyerek başlamak istiyorum.

Hayatınızı, sizi sınırlayan ve hoşunuza gitmeyen ruh hallerini yaşayarak harcamayı istemeyeceğiniz oldukça açıktır. Fakat bazı insanların bunu bile bile yaptığı da bir gerçek.

Bazen bir şeyler hoşa gidebilir fakat sınırlayıcıdır. Özelliklede aynı eski şeyleri yapmaya devam ediyorsanız. Fakat her insanın bir de kendi güvenli bölgesi vardır. Başka durumlarda rahatsız edici olan bir ruh hali, tehlikeyi hissedebildiğiniz anda oldukça yararlı olabilir.

Önemli olan soru “vaktinizin büyük çoğunluğunu nerede harcadığınızdır!”

Hadi şimdi ruh halinizin haritasını gelin beraber çıkaralım

Ruh halleri konusunda ve kendinizden tam olarak ne gibi bilgiler alabildiğiniz konusunda; gerçekten meraklı olun ve bilgi toplayın

Ruh hallerinizin tarihini kontrol edin

Ruh halini yaşattığım ve hissettiğimde kaç yaşındaydım?

Bu ruh halindeyken gerçekten ne istiyorum?

Etrafınızdaki insanlarda hangi ruh hallerini görmekten hoşlanmıyorsunuz ya da hangilerini problem olarak görüyorsunuz?

Kendi kendinize hangi ruh hallerini daha çok yaşamak istiyorsunuz?

Hangi ruh hallerini değiştirmek istiyorsunuz?

Kendinizi tanımak için, kendinizle yeterince diyalog içinde olmanız gerekir. Bu ise size içinde bulunduğunuz ruh halini değiştirme imkanı verir.

Beğendiğiniz ya da beğenmediğiniz hangi ruh halini yaşıyorsanız, Kendinize bu konuda sormanız gereken sorular gayet açık. Bu sorular size yol gösterecek ve sizi doğru ruh haline yöneltecektir

Bu ruh halini tetikleyen şey ne zaman gerçekleşti? Onu değişime sürükleyen ne? Bu ruh haliyle nasıl hissediyorsunuz? Onu seviyor musunuz? Ondan korkuyor musunuz? Yoksa ondan kurtulmak mı istiyorsunuz? Ne?

        Bilmenizi isterim ki;

         “Bilinçaltınızın doğru bir biçimde harekete geçirilip kullanılmasını öğrenmek, yapabileceğiniz en önemli keşiftir. Bu mutluluğunuzun, sağlığınızın, zenginliğinizin ve amaçlarınıza ulaşabilmenizin anahtarıdır.”

 

 

 

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On