RESMİ İLAN

9 Ocak 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
500 defa okundu.
RESMİ İLAN

                                              İHALE İLANI

TOPRAK MAHSULLERİ OFİSİ KIRŞEHİR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ YEŞİL MERCİMEK KALİBRASYON VE İMALATI

  1. Yerköy Şube Müdürlüğüne bağlı Doğankent Ajans Amirliği stoklarında bulunan 289 ton dökme natürel yeşil mercimek TMO işyerinden imalatın yapışacağı tesise taşınması Ofis’e ait, gelen yeşil Mercimeklerin tesis içerisinde boşaltılması, ürünlerin kalibrasyon ve 25 kg’lık polipropilen çuvallara konulması, imalat sonrası elde edilecek kıymetli yan ürünlerin  1tonluk olarak bigbag veya 50 kg’lık çuvallara konulması, bunlara ait baskı, film, etiket vb. tüm masraflar ile kalibrasyon, imalat ve paketleme sonucu elde edilen yeşil mercimek ve kıymetli çıkıntıların ofis kamyonlarına yüklenmesi işidir.
  2. Mercimek kalibrasyon, imalat ve paketleme işlemleri, TS 143 Mercimek Standartlarında  belirtilen tüm hususları uygulayarak  1. Sınıf olarak yapılacak ve Türk Gıda Kodeksi Tebliğleri, Türk Gıda Kodeksi Yönetmenliklerine uygun olacaktır.
  3. İhalenin yapılacağı yer: Ahi Evran Mahallesi Mehmet Ali Yapıcı Bulvarı 80/1 Kırşehir
  4. Tarihi ve saati: 14.01.2020 tarihinde saat 10:00.’da ihalenin sonuçlanmaması durumunda 15.01.2020. tarihinde saat 14.00’da ikinci ihale yapılacaktır.
  5. İhale, TMO ihale yönetmenliğinin “Teklif isteme Usulü” ile ihale edilerek, bilahare pazarlığa geçilmek suretiyle yapılacaktır.
  6. Bu ihaleye verilecek tekliflerin geçerlilik süresi 30 gün olacaktır.
  7. İhaleye ait şartname ve ekleri KDV dahil 50 TL fiyat karşılığında Alım ve Muhafaza servisinden temin edilecektir.
  8. Geçici ve kesin teminat miktarları ile geri verilme şartları ile ihaleye ilişkin tüm hükümler teknik şartname belirtilmiştir.
  9. TMO 2886 sayılı kanuna tabi olmayıp 4734 sayılı yasadan istisna kapsamındadır. İhale TMO ihale Yönetmeliği’ne göre yapılmakta, TMO ihaleyi kısmen ya da tamamen yapıp yapmamakla veya dilediğine yapmakta serbest olduğu gibi, uygun fiyat ve koşullarda üstünlüğü tespitte ihale komisyonu serbesttir.

                                                                   TOPRAK MAHSULLERİ OFİSİ

KIRŞEHİR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

TMO KIRŞEHİR şUBE MÜDÜRLÜĞÜ İRTİBAT ADRESİ:

TEL: 0386 252 63 23

FAKS: 0386 252 63 22

e.POSTA: kirsehir.sube@tmo.gov.tr

Basın No: 06

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On