Rektör Karakaya’ya Ziyaret

2 Ağustos 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
556 defa okundu.
Rektör Karakaya’ya Ziyaret

“Ahsenü’l Şehir: Kırşehir” Gençlik Projesi Ekibi Rektör Karakaya’yı Ziyaret Etti

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gençlerin kişisel ve sosyal gelişimini destekleyerek potansiyellerini açığa çıkarmak hedefiyle başlatılan Gençlik Projeleri Destekleme Programı kapsamında Ahi Evran Üniversitesi Türk İslam Medeniyetleri Araştırma Topluluğu bir proje hayata geçiriyor. “Ahsenü’l Şehir: Kırşehir” ismiyle başlatılan proje Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından kabul edildi. Türk İslam Medeniyetleri Araştırma Topluluğu akademik danışmanı Yrd. Doç. Dr. Uğur Başarmak’ın öncülüğünde yürütülen proje gençlerin kişisel gelişimine katkı sağlamayı amaçlıyor.

Proje hakkında bilgi vermek üzere Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ziyaret eden Türk İslam Medeniyetleri Araştırma Topluluğu akademik danışmanı Yrd. Doç. Dr. Uğur Başarmak, Topluluk Başkanı İlknur Çanakçı ile Kırşehir Gençlik Merkezi Gençlik Lideri Erdal Lafvermez projedeki amaçlarını Rektör Karakaya ile paylaştı. 1 Ağustos 2017 tarihinde gerçekleşen ziyarette “Ahsenü’l Şehir: Kırşehir” Projesi ile Kırşehir’in ve Ahilik Kültürünün Türk İslam ve Medeniyeti içindeki yeri ve öneminin anlaşılmasına, bu konuda gençlerde farkındalık oluşturulmasına katkı sağlamayı hedeflediklerini dile getiren topluluk akademik danışmanı Yrd. Doç. Dr. Uğur Başarmak, gençlerin dini yönden gelişimini önemsediklerini ve projenin bu amaca da hizmet edeceğini ifade etti.

Projenin hem Ahi Evran Üniversitesi hem de Kırşehir’in tanıtımı ve gençler için önemli olduğunu belirten Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, projeye destek vereceklerini dile getirdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Rektör Karakaya, proje ekibine teşekkür etti.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On