Rektör Karakaya’ya Ziyaret

15 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
138 defa okundu.

 

tema2

 

TEMA Vakfı İl Temsilciliği Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan  Karakaya’yı Ziyaret  Etti

Ahi Evran Üniversitesi  Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Kırşehir sivil toplum kuruluşlarıyla temaslarını sürdürüyor. Bu kapsamda, TEMA Vakfı Kırşehir İl Temsilciliği, nde Rektör Karakaya’ya bir ziyaret gerçekleştirdi.

TEMA Vakfı Kırşehir İl Temsilciliğinin yakın zamanda yönetimi değişerek il temsilciliğine Ahi Evran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Sultan Kıymaz seçilmişti. Kıymaz ve ekibini makamında kabul eden Rektör Karakaya, kendilerine çalışmalarında başarılar dileyerek vakfın çalışmalarını yakından takip ettiğini ifade etti.

Ahi Evran Üniversitesi’nin çalışmalarının ve projelerinin de konuşulduğu ziyarette TEMA Vakfı İl Temsilcisi Yrd. Doç. Dr. Sultan Kıymaz ise Ahi Evran Üniversitesi ile etkileşim içinde olmak istediklerini ve vakıf olarak çevre ve doğa bilincinin gelişmesi konusunda ortak çalışmalar yapmak istediklerini belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, TEMA Vakfı İl Temsilcisi Yrd. Doç. Dr. Sultan Kıymaz ve ekibine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On