Rektör Karakaya’ya Ziyaret

8 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
212 defa okundu.

thumbnail_yb1

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı Ziyaret Etti

Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ziyaret etti. Üniversitenin gelişim süreci ile ilgili bilgilerin paylaşıldığı ziyarette Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, üniversitenin hızla gelişmesinin kendilerini mutlu ettiğini söyledi. Yeni binalarla birlikte yeni akademik birimlerin faaliyete başlamasının ve yabancı uyruklu öğrencilerin Kırşehir’de eğitim görmesinin çok önemli bir gelişme olduğunu belirten Yaşar Bahçeci, Rektör Karakaya’yı başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Yeni yatırımlar ve yerleşkenin genişleyerek büyümesi hakkında istişarelerin yapıldığı görüşmede Rektör Karakaya, üniversiteyi ve şehri önemsediklerinin bir kez daha altını çizdi. Nitelikli bireyler yetiştirmenin, üniversitenin ve şehrin gelişimine katkıda bulunmanın temel hedefleri olduğunu belirten Prof. Dr. Vatan Karakaya, Kırşehir Belediye Başkan Yaşar Bahçeci’ye ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On