Rektör Karakaya’ya Ziyaret

21 Aralık 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
357 defa okundu.
Rektör Karakaya’ya Ziyaret

 

  1. Dönem Kırşehir Milletvekili Hacı Turan ile KYK İl Müdürü Faruk Şahin Rektör Karakaya’yı Ziyaret Etti

 

  1. Dönem Kırşehir Milletvekili Hacı Turan ile Kırşehir Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) İl Müdürü Faruk Şahin Rektör Karakaya’yı ziyaret etti. 20 Aralık 2017 tarihinde rektörlük makamında ve samimi bir sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.
  2. Dönem Kırşehir Milletvekili Hacı Turan üniversitemizin gelişimini, faaliyetlerini ve projelerini yakından takip ettiğini belirterek Ahi Evran Üniversitesinin İç Anadolu’da yıldızı parlayan bir üniversite olacağına inandığını dile getirdi. Üniversitemizin üstlenmiş olduğu Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşması Projesi kapsamında pilot üniversite seçilmesi ve projelerin hayata geçirilmesi aşamalarını Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’nın başarılı bir şekilde yürüttüğünü vurgulayan Turan, Rektör Karakaya’ya çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, 22. Dönem Kırşehir Milletvekili Hacı Turan ile KYK İl Müdürü Faruk Şahin’e teşekkür etti.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On