Rektör Karakaya’ya Ziyaret

18 Kasım 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
940 defa okundu.
Rektör Karakaya’ya Ziyaret

Şehit Yakını Rümeysa Aybüke Bilgir Rektör Karakaya’yı Ziyaret Etti

 

Şehit yakını Rümeysa Aybüke Bilgir kendisine üniversite tercihi döneminde destek olarak özel bir üniversitede tam burslu eğitim görmesine vesile olan Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’ya teşekkür ziyaretinde bulundu. Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Şehit yakını Rümeysa Aybüke Bilgir’e annesi Nevin Bilgir de eşlik etti.

Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya sayesinde özel bir üniversitede tam burslu eğitim gören Rümeysa Aybüke Bilgir, üniversite tercihi döneminde kendisine yurt ve burs konusunda yardımcı olan Rektör Karakaya’ya teşekkür etti. Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’nın kendisine yol gösterdiğini söyleyen Bilgir, onu kendisine örnek aldığını ifade etti.

Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya gençleri geleceğin umudu olarak gördüğünü belirterek onların eğitilmesi ve yetiştirilmesi konusunda her türlü desteği verdiğini söyledi.      Ziyaretlerinden dolayı Rümeysa Aybüke Bilgir ve annesi Nevin Bilgir’e teşekkür eden Rektör Karakaya, Rümeysa Aybüke Bilgir’e eğitim hayatında başarılar diledi.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On