REKTÖR KARAKAYA’NIN ÜNİVERSİTE REKTÖRLERİYLE GÖRÜŞMELERİ DEVAM EDİYOR

4 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
403 defa okundu.
REKTÖR KARAKAYA’NIN ÜNİVERSİTE REKTÖRLERİYLE GÖRÜŞMELERİ DEVAM EDİYOR

IMG-20160602-WA0019Ahi Evran Üniversitesindeki Çalışmalardan Bahseden Rektör Karakaya, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hakkında Bilgiler Aldı

Akademik yapıyı güçlendirmek, eğitimde kaliteden ödün vermeden çıtasını yükseltmek, bilim ve teknolojiye katkıda bulunacak bireyler yetiştirmek ve fiziki imkânlarını artırarak her alanda başarı sağlamayı hedefleyen Ahi Evran Üniversitesi, öğrencilerine, şehre ve ülkeye yön verecek sorumlulukta bir üniversite olarak çalışmalar yaptığı belirlendi.

Her alanda görüşmeler yaparak üniversiteye katkı sağlamayı amaçlayan Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Doğan ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan’ı ziyaret etti. Ziyarette Rektör Karakaya’ya Ahi Evran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gökbel eşlik etti.

Karşılıklı fikir alışverişinin sağlandığı görüşmede Ahi Evran Üniversitesindeki çalışmalardan bahseden Rektör Karakaya, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi hakkında bilgiler aldı. Görüşme sonunda Prof. Dr. Vatan Karakaya, Rektör Prof. Dr. Metin Doğan’a ziyaret anısına hediye verdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN