REKTÖR KARAKAYA’DAN GAZETEMİZE ZİYARET

2 Şubat 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
375 defa okundu.
 REKTÖR KARAKAYA’DAN GAZETEMİZE ZİYARET

 Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya;  Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyet Başkanı, Gazetemiz Yönetim Kurulu Başkanı Sait Yanık ve Gazetemiz Genel Yayın Koordinatörü Araştırmacı- Yazar Adnan Yılmaz’ tarafından karşılandı..

Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, beraberinde Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Öğr. Gör. Mehmet Özdemir’le birlikte gazetemizi ziyaret etti.

Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyet Başkanı Gazetemiz Yönetim Kurulu Başkanı Sait Yanık’a ve Gazetemiz Genel Yayın Koordinatörü Araştırmacı- Yazar Adnan Yılmaz’la kent üniversite paydaşlığı konusunda karşılıklı olarak söyleşen Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, göreve geldiği günden bu yana üniversitede gerçekleşen çok yönlü büyüme süreçleri konusunda somut ve doyurucu bilgi paylaşımlarında bulundu

Keyifli sohbetin gerçekleştiği ziyarette, Sait Yanık ve Adnan Yılmaz  “üniversitemizin pilot üniversiteler arasında yer alan sayılı bir üniversite olmasından dolayı katkılarınızı takdirle karşılıyoruz. İlgiyle izliyoruz. Üniversitemizin Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşması Programı’nın yaratacağı artı değerlerini çok önemsiyoruz ve çalışmalarınıza bu anlamda destek vermeyi bir memleket severlik ve yurtseverlik gereği  addediyoruz. Tıp Fakültesindeki emin adımlarla büyümeyi ve de bunun Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinin daha bir bilimcil yapılanmasına katkı sağladığını memnuniyetle görüyoruz”  dediler.

Karşılıklı fikir alışverişinde bulunulduğu ziyaret sonrası çıkışda vatandaşların çay ikramınıda çevirmeyen Rektör Karakaya Ahi çarşısı çay ocağında vatandaşlarla çay içti ve sohbet etti..

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On