Rektör Karakaya’dan, Aslan’a Ziyaret

20 Eylül 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
471 defa okundu.
Rektör Karakaya’dan, Aslan’a Ziyaret

Rektör Karakaya’dan, Aslan’a Ziyaret

Rektör Karakaya Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ersan Aslan’a Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu.

Çevre illerin üniversite rektörleri ile sürekli iletişim halinde olan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Kırıkkale Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Ersan Aslan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 18 Eylül 2018 tarihinde Kırıkkale Üniversitesi Rektörlüğü makamında gerçekleşen ziyarette her iki üniversitenin genel durumu görüşüldü.

Üniversitelerin istikbalimiz olan gençlerin hayata atılmaya başladıkları eğitim yuvaları olduğunu kaydeden Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, üniversitelerin hayata hazırladığı gençlerle birlikte ilinde ve bölgesinde faaliyet halinde olması gerektiğine inandığını kaydetti. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin de bu anlamda aktif olduğunu ve projeler ürettiğini anlatan Rektör Karakaya, üniversite olarak ülkemiz yükseköğretimine yön veren İç Anadolu Bölgesindeki üniversitelerden biri olduklarını söyledi. Kırıkkale Üniversitesinin de İç Anadolu Bölgesinde gelişerek büyüyen bir üniversite olduğunu vurgulayan Prof. Dr. Vatan Karakaya, Kırıkkale Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Ersan Aslan’a hayırlı olsun temennisinde bulunarak görevinde başarılar diledi.

Kırıkkale Üniversitesinin genel ve fiziki durumunu anlatan Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ersan Aslan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Rektör Karakaya’ya teşekkür etti. (Haber Merkezi)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com