Rektör Karakaya, Seracılıkta Yapılan Çalışmaları Değerlendirdi

4 Mayıs 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
206 defa okundu.
Rektör Karakaya, Seracılıkta Yapılan Çalışmaları Değerlendirdi

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi (KAEÜ) Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, üniversitede kurulan Jeotermal İleri Sera Teknolojileri ve Üretim Teknikleri Ortak Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin bölgesine önemli katkılar sunacağını bildirdi.

Üniversiteden yapılan yazılı açıklamaya göre, Rektör Karakaya, YÖK Başkanlığınca düzenlenen Gazi Üniversitesi koordinatörlüğünde, Ankara Üniversitesi ve ODTÜ ortaklığında kurulan Nörobilim ve Nöroteknoloji Mükemmeliyet Ortak Uygulama ve Araştırma Merkezinin (NÖROM) çevrimiçi değerlendirme toplantısına katıldı.

Toplantıda Rektör Karakaya, kısa bir zaman önce YÖK onayıyla KAEÜ koordinatörlüğünde Ankara ve Selçuk Üniversiteleri iş birliğinde kurulan “Jeotermal İleri Sera Teknolojileri ve Üretim Teknikleri Ortak Uygulama ve Araştırma Merkezi”nin çalışmalarını değerlendirdi.

Karakaya, şunları kaydetti:

“Yüksek Öğretim Kurumlarınca kalkınma planı çerçevesinde kurulan Ortak Uygulama ve Araştırma Merkezleri sayesinde üniversiteler güç, bilgi ve tecrübelerini birleştirilmesiyle, ortak araştırmalar yapmaktadır. Üniversitemizin Jeotermal İleri Sera Teknolojileri ve Üretim Teknikleri Ortak Uygulama ve Araştırma Merkezi bölgesine önemli katkılar sunacaktır. Merkez, seracılık alanında bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederken, ileri teknikler kullanarak seracılığa katkı sağlayan çalışmalar yapacaktır. Merkezlerin her biri milletimizin temel değerleri doğrultusunda topluma hizmet edecektir. Üniversiteler ve akademisyenler olarak bizler de desteklerimizi sürdüreceğiz.”

AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On