REKTÖR KARAKAYA ÖĞRETİM ELEMANLARIYLA FİKİR ALIŞVERİŞİNDE

18 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
306 defa okundu.
REKTÖR KARAKAYA ÖĞRETİM ELEMANLARIYLA FİKİR ALIŞVERİŞİNDE

DSC_0216

Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karaya Tıp Fakültesi öğretim elemanlarıyla bir araya geldi.

 

Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi’nde Tıp Fakültesi öğretim elemanları ve hastane yöneticileriyle buluştu. Yapılan çalışmalar ve uygulamalar hakkında Tıp Fakültesi öğretim elemanlarından bilgi alan Rektör Karakaya, eksiklikleri ve sorunları da yerinde dinleyerek hastane yöneticileri ve öğretim üyeleriyle karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Sağlık hizmetlerinin kalitesini arttırmak hedefiyle hareket ettiklerini ifade eden Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Ahi Evran Üniversitesi Tıp Fakültesini donanımlı, tecrübeli ve insan odaklı anlayışıyla hizmet eden öğretim üyelerinin katılımıyla güçlendirmeye devam edeceklerini belirtti. Rektör Karakaya ayrıca, Sağlık Yüksekokulu ile Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin mesleki uygulama ve becerilerini artırmak için de Ahi Evran Üniversitesinin diğer birimlerinden alanında uzman öğretim üyeleriyle işbirliği yapıldığını ifade etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On