Rektör Karakaya İstişare Toplantılarına Devam Ediyor

2 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
312 defa okundu.
Rektör Karakaya İstişare Toplantılarına Devam Ediyor

thumbnail_zrt3Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya Ziraat Fakültesi Öğretim Elemanları İle Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Ziraat Fakültesinde gerçekleştirilen kahvaltıya Rektör Karakaya ile birlikte, Ahi Evran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gökbel, Prof. Dr. Mustafa Kurt ve Genel Sekreter Doç. Dr. Rüştü Yeşil  de katıldı.

Ziraat Fakültesinin mevcut durumunun ve ihtiyaçlarının konuşulduğu kahvaltıda Prof. Dr. Vatan Karakaya, öğretim elemanlarının çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ziraat Fakültesinin şehir için önemine değinen Rektör Karakaya, üniversiteye tahsisi yapılan alanın Ziraat Fakültesi Uygulama Alanı olarak aktif kullanılması gerektiğinin altını çizdi.

Pilot üniversitelerden biri olmanın verdiği sorumlulukla Ziraat Fakültesine önemli işler düştüğünü ifade eden Rektör Karakaya, tarım ve hayvancılık konusunda şehrin ihtiyaçlarına göre hareket edilmesini ve bu konuda çalışmalara başlanılması gerektiğini belirtti. Şehir ve üniversite işbirliğinde şehrin gelişmesine katkı sağlayacak çalışmalarda tarım ve hayvancılığın ön plana çıktığını anlatan Prof. Dr. Vatan Karakaya, projeleri sıralayarak yapılması gerekenler hakkında açıklamalarda bulundu.

Öğretim elemanlarının ihtiyaçlarını ve sorunlarını da dinleyen Rektör Karakaya, yapılacak tüm çalışmalarda akademik personelin yanında olduğunu sözlerine ekledi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On