REKTÖR KARAKAYA İÇ ANADOLU BÖLGESİ REKTÖRLERİYLE GÖRÜŞTÜ

26 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
195 defa okundu.
REKTÖR KARAKAYA İÇ ANADOLU BÖLGESİ REKTÖRLERİYLE GÖRÜŞTÜ

12Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Vatan Karakaya İç Anadolu Bölgesi Rektörleriyle İşbirliği İçerisinde Çalışmalarına Hızla Devam Ediyor

Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, İç Anadolu bölgesi Üniversite rektörleriyle işbirliği içinde çalışmalarına devam ettiği bildirildi. Sürekli yenilenme ve gelişme düşüncesiyle yoluna devam Ahi Evran Üniversitesi, yeni protokollerle gücüne güç kattığı öğrenildi. Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, 25 Mart 2016 tarihinde Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ahmet Gökbel ve Prof. Dr. Mustafa Kurt ile birlikte Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç’ı makamında ziyaret etti. Fikir alışverişlerinin yapıldığı görüşmede Rektör Karakaya, Rektör Kılıç’ı çalışmalarından dolayı tebrik etti. Karşılıklı hediyelerin verilmesinin ardından Prof. Dr. Vatan Karakaya, Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin’i makamında ziyaret etti.

Aksaray Üniversitesi Bilimsel ve Teknolojik Uygulama ve Araştırma Merkezi (ASÜBTAM) ile Ahi Evran Üniversitesi Merkezi Araştırma Ve Uygulama Laboratuvarı (AHİLAB) arasında “Analiz Hizmeti İşbirliği Protokolü” amacıyla ziyaret gerçekleştiren Rektör Karakaya, iki üniversite arasında yapılan bu protokolden memnun olduklarını söyledi. Prof. Dr. Vatan Karakaya, bu protokol ile yapılacak olan araştırma-geliştirme, bilimsel ve teknik çalışmalarda kullanılan analizlerin gerçekleştirilmesinde karşılıklı hizmet alımı, işbirliği ve ortak girişimler ile ilgili esas ve usulleri belirlemeyi amaçladıklarını ifade etti.

Prof. Dr. Vatan Karakaya, son olarak görevine yeni atanan Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammet Güven’i makamında ziyaret etti. Rektör Güven’e yeni görevinde başarılar diledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On