REKTÖR KARAKAYA HAYIRSEVERLERLE BULUŞTU

11 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
401 defa okundu.
REKTÖR KARAKAYA HAYIRSEVERLERLE BULUŞTU

DSC_0373

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya Mucur ilçesine yaptığı ziyarette hayırsever İsmail Gündüz ile Osman Yalçınkaya’yı evinde ziyaret etti.

 

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya 10 Eylül 2015 Perşembe günü Mucur’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Rektör Karakaya ziyaretinde ilk olarak Mucur Meslek Yüksekokulu binasında incelemelerde bulundu. Burada yeni eğitim – öğretim yılı için bilgiler alan Rektör Karakaya daha sonra Mucur Meslek Yüksekokulu ek binasının yapımına katkıda bulunan İsmail Gündüz ile Kırşehir’de ilköğretim ve lise düzeyindeki okulların yapılmasına maddi destek sağlayan Osman Yalçınkaya’yı evlerinde ziyaret etti. Rektör Karakaya, hayırsever vatandaşların eğitim konusundaki hassasiyetlerinden duyduğu memnuniyeti belirterek kendilerine teşekkür etti.

Rektör Karakaya, hayırseverlerle yaptığı görüşmenin ardından görevine yeni başlayan Mucur Kaymakamı Muhammet Önder’i makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Kaymakamlık ziyaretinin ardından Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin’i makamında ziyaret eden Prof. Dr. Vatan Karakaya, 2015 – 2016 Eğitim – Öğretim yılında Mucur Meslek Yüksekokulunda eğitime başlayacak olan öğrenciler için ilçeyle ilgili bilgiler aldı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN