REİSHİ MANTARINI TANITTILAR

13 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
755 defa okundu.
REİSHİ MANTARINI TANITTILAR

fft99_mf1109140

Gano Excel Liderleri Kırşehir’e gelerek ölümsüzlük mantarı olarak bilinen Reishi Mantarının faydalarını anlattı.

 

Kayseri’den gelen Gano Excel liderlerinden Ali Erdem ve eşi Belma Erdem Kırşehir’e gelerek Reishi Mantarı ve Gano Excel şirketinin fırsat tanıtımını yaptı. Ölümsüzlük Mantarı olarak bilinen Reishi Mantarı ve Gano Excel şirketinin fırsat tanıtımı geçtiğimiz gün İkizarası Kent Parkı’nda bulunan Cafe Mara’da yapıldı.
Cafe Mara’da gerçekleştirilen sunumu, Kayseri’den gelen liderlerden Ali Erdem ve eşi Belma Erdem gerçekleştirdi.
Reishi Mantarının her türlü derde deva olduğunu dile getiren Ali Erdem, “4 Bin yıldır bilinen bu bitkinin içinde 400’den fazla insan sağlığına faydalı aktif bileşen bulunmaktadır. Bu mantar bitkisiyle ile ilgili dünyada 1500’den fazla bilimsel araştırma yapılmış olup, tıp dünyası tarafından da büyük bir ilgi görüyor. Bu ilgiden dolayı gerçekten çok mutlu oluyoruz” dedi.
Kırşehir’de halkın yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını ifade eden Ali Erdem; “Türkiye’ye yeni gelen Gano Excel şirketinin günlük hayatta kullanılan çay-kahve, sabun, diş macunu gibi ürünlerin içlerine kırmızı mantarın özünü koruyarak sağlıklı ürünlerin piyasaya sürülmesi büyük bir şans olarak görüyorum. Bu şirket sayesinde insanlar yeni bir ticari sistemle de karşı karşıya kalmaktadır. Bu sistemin ismi ‘tavsiye’ sistemidir. Yani herhangi bir ürünü alıyorsunuz, kullanıyorsunuz ve memnun kalırsanız arkadaşlarınıza, eş ve dostlarınıza tavsiye diyorsunuz. Tavsiye ettikten sonra bu şekilde büyük bir ticari sistem kurmuş oluyorsunuz. Bu ticareti Türkiye’nin bütün illerinde ve şirketin faaliyet gösterdi. 110 ülkede yapabiliyorsunuz. Hayallerinize ulaşmanın en garantili yolu Gano Excel olarak görüyorum.”dedi.
Cafe Mara’da yapılan toplantının devamı 30 Ağustos 2015 Pazar günü saat 16.00’da Kırşehir Öğretmen Evinde gerçekleştirecek. Toplantıya tüm Kırşehir halkı davet edildi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN