Referandum Dolayısıyla Kapatıldı

15 Nisan 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
292 defa okundu.
Referandum Dolayısıyla Kapatıldı

 

0_30Kırşehir Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü, Dün Gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylamasından Dolayı Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu Kapalı

Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü dün gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması’ndan dolayı Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu’ nun gün içerisinde hizmete kapatıldı.
Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürlüğünden yapılan açıklamanın devamında bugün havuzun normal rutin temizliği yapıldığı için Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu’nun 18 Nisan  Salı kadınlar gününde hizmete devam edeceği belirtildi.
Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu
İnşaatı tamamlanan yarı olimpik yüzme havuzu bir süre önce hizmete açılmıştı. Halka açık yarı olimpik yüzme havuzundan haftanın üç günü (Salı, Perşembe, Cumartesi) kadınlar, üç günü (Çarşamba, Pazar, Cuma) erkekler yararlanabiliyor. Geri kalan bir günde (Pazartesi) ise havuzun genel temizliği ve bakımı yapılıyor.
Yarı Olimpik Yüzme Havuzu bir buçuk saatlik dilimler halinde 10.00- 11.30 ilk seansı ile başlayıp 20.00 – 21.30 seansı ile son buluyor.
Havuza  giriş yapmak isteyenler, havuzdaki ilgili görevlilerden üyelik formunu temin ettikten sonra aile hekimlerinden sağlık formunu; havuz danışma görevlilerinden de üyelik formunu alıp bir defaya mahsus 10 lira ücret ödeyerek üyelik işlemlerini tamamlayabiliyor.
Havuza giriş ücreti; siviller için 10 lira, öğrenci ve sporculara 8 lira, şehit yakınları, gaziler, engelliler için 5 lira olarak belirlenirken kulvar ücreti; 12 kişi için 100 lira ve eğitim seansları ise saatlik 25 lira olarak belirlendi.

HABER: FİLİZ İSLİM

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN