Recep Tayyip Erdoğan’a seçim yardımı kampanyası

1 Ağustos 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
982 defa okundu.
Recep Tayyip Erdoğan’a seçim yardımı kampanyası

Recep Tayyip Erdoğan’a seçim yardımı kampanyası Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Cumhurbaşkanlığı seçim harcamalarında destek olmak için Kırşehir  AK Parti İl Başkanı Av.  Salih Çetinkaya,  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim harcamalarına katkı sağlamak için başlatılan bağış kampanyasına Kırşehir halkını sonuna kadar destek vereceğine inandıklarını belirterek sözlerine şöyle devam etti.

“İl teşkilatı olarak Cumhurbaşkanlığı seçim sürecinde AK Parti’nin adayı, Başbakanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a seçim masraflarında destek olma anlamında bağış kampanyasında katılmak için buradayız. Bağış kampanyasında destek olmaya gelenler, imkanları doğrultusunda ellerinden gelen bağışı yapmaktadırlar Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı adaylığı için başvurdu. Bizler de partililerimiz ile birlikte üzerimize düşen desteği vermeye geldik. 12 sene boyunca AK Parti hükümetlerinin yapmış oldukları hizmetler, faaliyetler ortadadır. Başbakanımız Cumhurbaşkanı olduğu takdirde bu hizmetler yarım kalacak, ya da bitecek duracak diye bir kanı kesinlikle yanlıştır. Amacı millete hizmet olan bir parti hiçbir zaman millete hizmet olmaktan geri durmayacaktır”dedi.

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim harcamalarına katkı sağlamak için başlatılan bağış kampanyasına halkımızın destek vereceğine inandıklarını belirten Çetinkaya, vatandaşların desteklerini Kırşehir’deki Ziraat Bankası şubelerine yapabileceklerini belirtti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN