Recep Tayyip Erdoğan Hayranlığı

13 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
274 defa okundu.
Recep Tayyip Erdoğan Hayranlığı

KIRŞEHİRLİ DUVAR USTASI RESUL ÖZDEMİR, "ÇOCUKLARIMA REİS'İN ADINI VERDİM. ALLAH DA BENİM ÖMRÜMÜ ALSIN CUMHURBAŞKANIMIZA VERSİN" DEDİ. (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

 

“Allah Benim Ömrümü Alsın Cumhurbaşkanımıza Versin”

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hayranı olan ve 3 çocuğuna Recep (8), Tayyip (19), Erdoğan (16) ismini veren Kırşehirli duvar ustası Resul Özdemir, “Çocuklarıma Reis’in adını verdim. Allah da benim ömrümü alsın Cumhurbaşkanımıza versin” dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olduğu dönemden beri hayranlık duyduğunu söyleyen Resul Özdemir, “İki çocuğumun ismini Tayyip ve Erdoğan koyduk. Eşimle anlaştık ve üçüncü çocuğumuz kız olursa ismini Emine koyacaktık. Ama Allah bize kız yerine erkek çocuğu nasip etti. Nüfus müdürlüğüne kimlik çıkartmaya gittiğimde memurlar çocuğun isminin ne olacağını sordu. Ben de Tayyip ve Erdoğan isminde iki oğlum olduğunu, üçüncüsünün ismini de Recep koyarak tamamlayalım dedim” diye konuştu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Başbakanlığı döneminde Kırşehir’e geldiğini anlatan 45 yaşındaki Resul Özdemir, “Belediye Başkanımız Yaşar Bahçeci benim bu durumumu Cumhurbaşkanımıza anlattı. Belediye başkanımızın aracılığı ile Cumhurbaşkanımızla o gün görüşme imkanı bulduk. En küçük oğlum Recep’i kucağına aldı ve hatıra fotoğrafı çektirdi. Cumhurbaşkanımızın davasına gönül verdim. Sağlığımda onu görmek ve konuşmak beni memnun etti” dedi.
15 Temmuz hain darbe girişiminde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısı sonrasında sokağa çıktığını anlatan Resul Özdemir, “Çocuklarıma Reis’in adını verdim. Allah da ömrümü alsın Cumhurbaşkanımıza versin” ifadesinde bulundu.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın henüz bir yaşındayken kucağına aldığı ve fotoğraf çektirdiği Recep ise Cumhurbaşkanı’nı evlerine davet ederek yeniden görmek istediğini söyledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN