“Ramazan Bayramının Hayırlara Vesile Olmasını Diliyorum”

12 Mayıs 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
213 defa okundu.
“Ramazan Bayramının Hayırlara Vesile Olmasını Diliyorum”

Kırşehir Valisi İbrahim Akın Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Akın, Yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi; “Gönüllerin huzura erdiği rahmet ve bereket ayı Ramazan’ın ardından bir Ramazan Bayramı’na daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 Manevi değerlerin hayatımıza kattığı güzellikleri en derinden hissettiğimiz dini bayramlarımızdan birisi olan Ramazan Bayramı, insanlar arasındaki muhabbetin arttığı, uzakta olanların hasretle birbirine kavuştuğu, küskünlerin barıştığı, yalnız ve kimsesizlerin hatırlandığı müstesna günlerdir.

Şüphesiz, bu istisnai günlerin gönüllerimizde meydana getirdiği sevinci, heyecanı, yardımlaşma ve dayanışma duygularını, vermek istediği dostluk ve barış mesajlarını geçmişten günümüze çok iyi idrak etmiş bir milletiz. Nitekim salgın sebebiyle Ramazan ayında soframızı dostlarımızla paylaşamasak da sevinçte ve tasada tek vücut olabilen milletimiz, veren elle alan eli buluşturarak ihtiyaç sahiplerini sevindirmeye devam etmiştir.  

Hepimizin bildiği üzere koronavirüs salgınının olumsuz etkileri tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de devam etmektedir. Devletimiz salgının yayılmasını önlemek ve toplum sağlığını korumak amacıyla Ramazan Bayramı’nı da kapsayacak şekilde Tam Kapanma Sürecine geçerek bazı kısıtlamaları uygulamaya koymuştur.

Bu sebeple bayram mutluluğunu evlerinizde kalarak yanında olamadığınız sevdiklerinize iletişim araçlarıyla paylaşacağınıza inanıyor, halkımızın bayram süresince devletimizin aldığı tedbirlere riayet etmesini bekliyorum.

Bu duygularla tüm İslam âleminin, milletimizin ve Kırşehirli hemşehrilerimizin Ramazan Bayramını tebrik ediyor, tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”

Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On