Ramazan Baykara’ya Ziyaret

25 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
276 defa okundu.
Ramazan Baykara’ya Ziyaret

img_0239Çocuk Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı İslam Emiroğlu Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünü Ziyaret Etti

 

 

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı İslam Emiroğlu ile Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü Yönetim Hizmetleri Daire Başkanı Mehmet Erdoğan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti.
Ziyarette Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara kurum ve kuruluşların işleyişi hakkında genel bilgilendirme konuşması gerçekleştirdi. Makam ziyaretinin ardından Genel Müdür Yardımcısı İslam Emiroğlu; Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Çocuk Destek Merkezi’ni ziyaret etti.
Çocuk Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı İslam Emiroğlu; Çocuk Destek Merkezi’nde bulunan çocuklarla karşılıklı sohbet havasında geçen ziyarette çocukların dilek ve önerilerini dinleyerek Kız çocuklarının derslerine daha tertipli ve düzenli çalışmaları yönünde çaba göstermeleri temennisinde bulundu. “Bizler devlet olarak üzerimize düşeni imkanlar dahilinde yerine getireceğiz”  sözlerini ifade etmesinin ardından ziyaret sona erdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On