Ramazan Baykara’dan 10 Kasım Mesajı

10 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
186 defa okundu.

“Mustafa Kemal Atatürk, Bu Yolda Dost Düşman Tüm Milletlerin Takdirini Kazanmış Büyük Bir Asker ve Devlet Adamıdır”

Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 78.yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Baykara mesajında; “Bütün hayatını bir milletin var olma mücadelesi üzerine şekillendiren ve kahraman ulusumuzla birlikte yepyeni bir devlet kuran Mustafa Kemal Atatürk, bu yolda dost düşman tüm milletlerin takdirini kazanmış büyük bir asker ve devlet adamıdır. Bizlere düşen en büyük görev, fikir ve başarıları ile dünya milletlerine örnek teşkil etmiş olan Mustafa Kemal Atatürk’ün emanet ettiği Cumhuriyet’e sahip çıkmak ve gelecek nesillere onun fikirlerini aktarmak olacaktır.
15 Temmuz darbe ve ihanet girişimine, aziz Milletimiz tarafından verilen asil karşılık bir kez daha göstermiştir ki; Türkiye Cumhuriyeti, milletinin her bir ferdiyle ilelebet payidar kalma ülküsünü aynı kararlılıkla devam ettirmektedir.
Bu duygu ve düşüncelerle büyük komutan, büyük devlet adamı, Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu ve Milli mücadelenin kahramanı Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 78.yılını Türk Milleti olarak rahmet ve minnetle anıyoruz.” İfadelerine yer verdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On