Ramazan Baykara Engelliler Günü Mesajı Yayınladı

2 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
153 defa okundu.

ramazan-baykara-aile-sosyal-copyRamazan Baykara: “Birleşmiş Milletler 1992 yılında aldığı bir kararla, 3 Aralık gününü “Uluslararası Engelliler Günü” olarak ilan etmiştir.”

Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.
Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara mesajında; “Birleşmiş Milletler 1992 yılında aldığı bir kararla, 3 Aralık gününü “Uluslararası Engelliler Günü” olarak ilan etmiştir. Engelli insanların yaşadıkları sorunlar sadece kendilerinin değil; ailelerinin, çevrenin, toplumun, kısacası tüm insanların ortak sorunudur. İnsanların engelli olmaları çeşitli faktörlere bağlı olarak ortaya çıkan bir sonuç olmakla birlikte, engellilerin normal bir hayat sürmeleri ancak toplumsal duyarlılığın oluşturulmasıyla mümkündür. Bu anlamda, engelli insanlara acıma duyguları ile yaklaşmak yerine, kurumsal hizmetlerin geliştirilmesi esas alınmalıdır.
Bu duygu ve düşüncelerle başta Engelsiz Yaşam Merkezimizde kalmakta olan engellilerimiz olmak üzere tüm engelli bireylere bu özel günde sevgi ve selamlarımı sunuyorum” dedi.
 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On