Ramazan Aydın’dan Büyük Proje

27 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
385 defa okundu.
Ramazan Aydın’dan Büyük Proje

ramaKırşehir’in Boztepe ilçesinde  Belediye Başkanı Ramazan Aydın’ın önerisi ve Milletvekili Mikail Arslan ile Salih Çetunkaya’nın girişimleri ile başlayan TOKİ Konutları’nda somut adımlar atıldı.

Başbakanlık Toplu Konut İdresi (TOKİ) tarafından Boztepe Belediye Başkanlığına gönderilen yazıda Başkan Aydın’ın uzun süre peşinde olduğu TOKİ Tarım Köy Projesinin onaylandığı belirtildi.

İlçe merkezinde Jandarmanın alt tarafına yapılacak olan Tarım Köy Projeleri’nin 2+1 olacağı kaydedildi.

Toplamda 122 konutun yapılacağı Boztepe’de tatamen müstakil konutlar olacak. 500 ile 600 metre kare arsası olacak olan konutların, projesi bugün öğleden sonra netleşecek.

Başkan Aydın, müstakil TOKi proje başvurularının 28 ARALIK- 31 OCAK TARİHLERİ ARASINDA olacağını duyurdu.

Başkan Aydın, ev almak isteyenlerin Belediye Danışma Birimine gelmelerini istedi.

Boztepe TOKİ evlerinden almak isteyen vatandaşlar, 30 Ocak 2017 tarihine kadar Ziraat Bankasına 2000 TL ödeme yaparak müracaat yapabilecek. Belediye Başkanı Ramazan Aydın, TOKİ tarafından Boztepe’nin konumu ve turizm alanı içerisinde olması nedeniyle, proje sıcak baktıklarını belirterek, TOKİ konutlarından almak isteyen vatandaşların Ziraat Bankası’na müracaatlarında gecikmemelerini istedi.

Boztepe Belediye Başkanı göreve geldiği günden bu yana hep bu hayalle yaşadığını ve sonunda başardığını belirtti.

Bu projede her zaman kendisinin yanında bulunan Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya’ya teşekkür eden Başkan Aydın, emeği geçen herkerse teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN