RAMAZAN AYDINA YANIK’TAN PLAKET

22 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
174 defa okundu.
RAMAZAN AYDINA YANIK’TAN PLAKET

dsc_8962

“Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın’na Kırgarat(Kırşehir Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti)Olarak Plaket Verdik”

Boztepe Belediye Başkanını ziyarete gidip  29 Ahilik Kutlamaları için yaptığımız 26-27-28 Mayıs 2016 “Ahiliğin Dünü Bugünü ve Yarını” konulu panel düzenlemiştik. Kırşehir Gazeteciler, Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti olarak o gün bu gün derken bir türlü panelimize desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi ve Cemiyetimiz adına  yapılan plaketimizi takdim edememiştik. Boztepe Belediye Başkanımızı ziyaretimizde Boztepe’nin sorunlarını ve 2016-2017 Eğitim ve öğretim yılındaki açılış ile ilgili düşüncelerini aldık.

Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın, 2016–2017 eğitim-öğretim yılının öğrenci, öğretmen ve eğitim camiasına hayırlı olmasını dileyerek, başta minik öğrenciler olmak üzere herkese başarılar diledi.

BAŞKAN AYDIN’DAN 2016-2017 YILI MESAJI

Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın, 2016–2017 eğitim-öğretim yılının Öğrenci, Öğretmen ve Eğitim camiasına hayırlı olmasını dileyerek, başta minik öğrenciler olmak üzere herkese başarılar diledi.

Belediye Başkanı Ramazan Aydın, 2016–2017 eğitim-öğretim yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.   Öncelikle yeni eğitim – öğretim yılının, başta geleceğin teminatı öğrenciler olmak üzere tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını dileyen Belediye Başkanı, şunları kaydetti: “Bugüne kadar eğitim için hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan tüm imkânlarını seferber eden Boztepe Belediyesi aynı düstur ile çalışmalarına bundan sonra da devam edecektir. Boztepe Belediyesi, çocuklarımızın gelişmiş ülkelerdeki yaşıtlarıyla rekabet edip başarılı olabilmesi için var gücüyle eğitime destek vermeye devam edecektir.”

Ülkemizin Modern Çağdaş Uygarlık medeniyet seviyesine ulaşması için bilgiyi üreten bir nesil yetiştirmek zorunda olduğuna dikkati çeken Belediye Başkanı, “Türkiye’nin modern dünyanın öncüleri arasındaki yerini almasına katkı sağlayacak bireyler yetiştirmek için bundan önce olduğu gibi çalışmaya devam edeceğiz. Eğitimin her kademesinde kalitenin yükselmesi için yatırımlarımız hız kesemeden devam edecektir. Değerli eğitimcilerimiz ve sevgili veliler, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı ne kadar iyi yetiştirebilirsek ülkemizin yarınları da o kadar aydınlık olacaktır. Bu vesile ile öğretmen ve öğrencilerimizin sağlıklı, mutlu ve başarılarla dolu bir eğitim yılı geçirmelerini diliyor, 2016–2017 eğitim-öğretim yılının ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN