Ramazan Akbulut A. Adaylığını Açıkladı

22 Ocak 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1479 defa okundu.
Ramazan Akbulut A. Adaylığını Açıkladı

Ramazan Akbulut A. Adaylığını Açıkladı

Kırşehir’de yaptığı güzel işlerle halkın beğenisini toplayan genç, aktif ve CHP sevdalısı Ramazan Akbulut, Kırşehir Belediyesi, Belediye Meclis Üyeliği için A.Adaylığını açıkladı.

RAMAZAN AKBULUT DİYOR Kİ:

1989 yılında Kırşehir’de doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimini Kırşehir’de tamamladım. Öğrenim hayatımdan sonra ticarete atılarak Elektrik Elektronik Turizm ve Otomotiv alanlarında başarılı işlere imza attık. Otomotiv ve Turizm sektöründe de hemşerilerimize hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Kırşehir’de yüzlerce Üniversiteli öğrencimize hizmet ettim. Ayrıca Sivil Toplum Kuruluşlarında aktif görevlerde bulundum. Birçok Sosyal Sorumluluk Projesinde yer alarak hem kültürel hem de sosyal yardımlaşma etkinliklerin düzenlenmesine öncülük ettim.

Sosyal ve kültürel alanlarda Kırşehir’imizin tanıtımında Üniversiteli arkadaşlarımızla birlikte yerel ve ulusal medyayı etkin bir şekilde kullanarak şehrimizin tanıtımına katkı sağladık.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesini, Cacabeyimizi, Aşıkpaşamızı, Bozkır’ın Tezenesi Merhum Neşet Ertaş’ı, Kırşehir Abdal Kültürümüzü ve Yunus Emre’mizi daha güzel tanıtıp hak ettikleri değeri ve yeri almaları için her türlü fedakârlığı gösterdik.

Siyasi hayatımda ortaokul ve liseden bu yana sarsılmaz bir gönül köprüsü kurduğum Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları ağırlıkta olmak kaydı ile partili büyüklerimin uygun gördüğü birçok alanda çalışmalar yürütüp görevler aldım. Bu süre zarfında elbette ki zor süreçlerden geçtik fakat Cumhuriyet Halk Partisi kültürü ve sevdası yüreğimizde öyle derin ki kararlılık, azim, cesaret ve inancımızla her türlü olumsuzluğun üstesinden geldik.

İnandığım tek şey var,  Cumhuriyet Halk Partisinin Kırşehir ve Türkiye’de iktidara gelecek ve hep birlikte mutlu bir Türkiye göreceğiz.

CHP Kırşehir Belediyesi, Belediye Meclis Üyeliği için A. Adaylığını açıklayan Akbulut, gazetemize yaptığı özel basın açıklamasında şunları kaydetti: “Yolumuzdan dönmeyeceğimizi; mutlu yarınlar için mücadele edeceğimizi herkes duysun! Bu gelen CHP’nin sesi Bu ses benim sesim değil; bu ses Bülent Ecevit’in, İsmet İnönü’nün, Mustafa Kemal Atatürk’ün sesidir. Bu gençler yarınlar için umut olmakta kararlı; memlekete hizmet etmekte kararlı! Değerli parti yöneticilerimiz, Sevgili ailem; hepiniz hoş geldiniz! Biz gençler Kentlere Hazırız, Yönetmeye Hazırız diyerek, çıktığımız bu onurlu yolda yarınlara umut olma inancımızda, beni yalnız bırakmayarak yanımda olduğunuz için hepinize teşekkür ediyor; sevgi ve saygılarımı sunuyorum!

KAZANAN KIRŞEHİR OLACAK

Bu yolculuğun sonunda kazanan; gencinden, yaşlısına Kırşehir’de yaşayan vatandaşlarımız olacaktır! Hiçbir ayrım yapmadan sizlerin meclis üyesi olarak; herkesi en iyi şekilde temsil edeceğime; hepinizin meclis üyesi olacağıma söz veriyorum! Eğer sizlerin de takdiri ile Meclis üyeliğinde bir genç olarak görev alırsam, bu onurlu görev sürecinde hiç bir ayrım yapmadan hepiniz için  hakkaniyetlik ilkesini gözeterek  hizmet  sözü veriyorum.  Kiminle karşılaşsam klasik bir soru geliyor; kimin ekibindesin! Ya da bazı duyumlar alıyorum; oncu, buncu, şuncu! Ben onun; bunun; bunun adamı değilim! Ben oncu, şuncu, buncu da değilim!

BEN CUMHURİYET HALK PARTİSİNİN BİR GENÇ NEFERİYİM!

Hangi tecrübeli; hangi deneyimli siyasetçi varsa elimden geldiğince hepsiyle tanışma ve çalışma fırsatı bulmak isteyen; onlardan bir şey öğrenmek isteyen birisiyim! Ama bir adam yakıştırması olacaksa; ben Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke devrimlerine sahip çıkan, Cumhuriyet değerlerine karşı savaş açanlarla mücadele eden, bu faşist düzenin karşısında, bu ülkenin karanlığını aydınlığa çıkarma mücadelesi veren Cumhuriyet Halk Partili bir genç neferim. Ben yarınlara umut olabilmek için daha fazla bilgi sahibi olmayı isteyen bir genç yoldaşınızım.

Güven veren; liyakati iyi bilen; Seçildikten sonra başka partiye geçme ihtimali olmayan genç olsun! Birçok kez farklı yerlerde liderlik yapma fırsatı buldum! Bu süreçlerin hepsini; daha önce yapılmayan, uygulanmayan, alışılmayan şeylerin olduğu bir yönetim anlayışıyla hareket ettim! Nerede hayal gücü uçsuz bucaksız olan genç arkadaşım varsa onlara ulaşarak onlar ile yoldaşlık, kardeşlik ortamı kurarak çizilen dar kalıpları, alışılan klasik şeyleri yıkmayı hedefledim!

Ben Mustafa Kemal Atatürk’ün Türkiye’sini yeniden inşa etmek için siyasete başladım! Ben bu partiden ne alırım diyerek değil bu parti için ne yapabilirim diyerek siyasetimi sürdürdüm.

Ve bugün;

Benim gibi düşünen, kendi için değil memleket için siyaset yapan genç kardeşlerimin desteğiyle; Birilerinin adamı olarak ya da birilerinin isteğiyle değil; Mustafa Kemal’i benimseyen O’nun Cumhuriyet’i ve Cumhuriyet Halk Partisi’ni emanet ettiği bir genç olarak Kırşehir Belediyesi Meclis Üyeliğine aday oldum.

Gençliğimin heyecanına; Gençliğimin hayal gücüne; gençliğimin azmine ve gençliğimin kararlılığına güvenerek; MEMLEKET HİZMET İSTER ANLAYIŞIYLA; Yarınlara umut olmak için,

Hepimizin meclis üyesi olabilmek için aday oldum

Ben siyasette bir şey olmak istemiyorum; bir şey yapmak istiyorum!  Ben bu anlayış ile bugün aday oldum! Neden mi adayım! Kurtuluş savaşında Kastamonulu bir gelin adayı, ertesi gün düğünü vardır. Savaş için askere ne bağışlayacaksınız derler, gelinliğini ortaya koyar! Söz konusu memleket ise; kentimiz ise her şeyi yapmaya hazır olduğum için adayım! Bu kentin çocukları güne mutlu uyansın; bu kentin çocukları sanat ve kültürü en üst düzeyde yaşasın diye adayım!  Atatürk’ün ağlarken fotoğrafı yoktur! Çünkü o gözyaşıyla halkını kandırmamış; gülüşüyle gözleriyle halka umut olmuştur! Biz ağlayarak halkı kandırmak için değil; gülüşümüzle umut olmak için adayım.”

(Haber: DİDEM CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On