RAKİPSİZ GİBİ, GÜVEN TAZELEDİ.   

7 Nisan 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3915 defa okundu.

 

 

 

 

MÜSİAD Başkanı Hasan Eraslan’ın Rakip Olarak Çıkıp, “İkinci Bir Gurup” Oluşturmaya Çalıştığı,1600 Üyesi Bulunan TSO Seçimlerinde, 12 Meslek Gurubundan 27 Kişilik Meclis Üyesinin 25 İni Alan Selahattin Ekicioğlu;

 RAKİPSİZ GİBİ, GÜVEN TAZELEDİ.   

Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda, Saat 10.00 ‘da Başlayıp, 17.00 ‘de,biten seçimlerde; 1600 Üyesi bulunan ve 1150’sinin oy kullanacağı önceden bildirilen oda  seçiminde , 12 Meslek Grubundan 27 Meclis üyesi belirlendi.

Kıyasıya bir yarış gibi sunulsa da; dün yapılan TSO seçimlerinde, 12 meslek gurubundan, “27 kişilik meclis üyeliğinin 25’ini alan”, Selahattin Ekicioğlu”; Kırşehir iş dünyasının olağanüstü bir desteğiyle adeta “rakipsiz bir seçim” yaşadı.

“BAŞKAN; HÜKÜMET PARTİLİ OLMALI”,ALGISI”NI İŞ DÜNYASI ÇÖPE ATTI.

MÜSİAD Başkanı Eraslan’ın;  Tüm basın organlarına yönelik olarak yaptığı yazılı bir açıklamalarında,   “Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası kuruluş gayesi içerisinde bulunan faaliyetlerin hiçbirini yerine getirememiştir.”iddiasıyla ve de,”bakanlara ve bürokrasiye rahat ulaşabilen bir ekibin yönetiminde olması gerekir. Yoksa “eski tas eski hamam” misali değişen bir şey olmaz”diyerek,   “AK Partiye yakın aday olmalı” algısı ve iması üzerinde yoğun bir kulis çalışmaları Kırşehir iş dünyasında karşılık bulmadı.

2013 yılından bu yana Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı görevini yürüten ve dün yapılan seçimlerde yeniden adaylığını koyarak güven tazeleyen Selahattin Ekicioğlu; seçim sonuçlarının ardından üyelerine yönelik olarak yaptığı salon konuşması aynen şöyleydi:

“İNTERNET ÇETESİ VE ONUN ARKASINDA Kİ GÜÇLER KAYBETTİ.”

Ticaret ve Sanayi odasının değerli üyelerimiz, Ticaret ve Sanayi Odasının değerli aday arkadaşlarım. Kaybeden ve kazanan arkadaşlarımız. Aslında kimse kaybetmedi. Herkes kazandı Diğer kaybeden arkadaşlarımızı biz kaybetti olarak görmüyoruz. Kırşehir kazandı. Sadece tek kaybeden var, İnternet çetesi ve onun arkasında ki güçler kaybetti. İnternet çetesinin arkasında ki devlet kurumları kaybetti. Biz gücümüzü, seçmene ve üye iş adamına dayadığımız zaman sonuç bu oluyor. Onun için kimse kaybetmedi kazanan hepimiz olduk. Kaybeden arkadaşları da kutluyorum. Odaya sahip çıkmaları bizim için mutluluk verici bir durum. Bizim için onur verici. Bu pırıl pırıl gençlerin geleceğin iş adamları, geleceğin Misyonu, Vizyonlu insanlar yetiştirmek için hepimizin görevi.

“HİÇ AYRIŞTIRMAYAN BİR TOPLUM YARATMAYA ÇALIŞTIM.”

Biz bu görevi yerine getirdiğimize inanıyorum. En yaşlıları içlerinde benim. Biz bu yola çıkarken hiç ayrıştırmayan bir toplum yaratmaya çalıştım. Bu seçim sürecinde çok fazla belden aşağı vurmaya çalışanlar oldu ama hiç birine bulaşmadık. Biz etnik kökenimizden doğduğumuz yere kadar karıştırdılar. Biz bunlara karşı bunun için buralardayız.

RESMİ DEVLET ARACIYLA OY TOPLAYANLAR, BUNDAN DERS ÇIKARMALI. 

Dükkân yakmaların önüne geçmenin önüne geçmek için adayız. Bunu sadece biz kendimiz başarmadık. Kırşehir seçmeni ve İş adamıyla başardık. Resmi devlet arabasının plakasıyla oy toplayan arkadaşlarımız bundan ders çıkarması lazım. Birilerine yağ yakarken, devlet kurumlarının, daire müdürlerinin üyelerimize telefon açıp baskı yaparken, o devlet kurumlarının müdürleri kaybetti. Kazanan iş dünyası ve sizler oldunuz.

“BİRİLERİ İŞ DÜNYASINI TEHDİT EDER, ŞANTAJ YAPARSA BENİ KARŞISINDA BULUR.”

Birileri iş dünyasını tehdit ederek, şantaj yaparak, mallarına mal katarak bu üyelerimizi tehdit ederse beni karşısında bulur. Bunun yanında o çetenin arkasında ki devlet kurumu da kimse o da cevabını aldı. Kaybeden onlar oldu. Sizler kazandınız. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odasının 1600 üyesi kazandı. Bundan dolayı bütün üyelerimize, bize gönül veren bütün arkadaşlarımıza, bütün üyelerimize ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. 2009’dan bu yana daha ileriye taşımak için uğraştığımız odamızı yine aynı çaba ile elimizi deki 60 Milyonluk hibe projesi var. Bunu Kırşehir’e kazandırmak için elimizden gelen çabayı harcıyoruz ve harcamaya da devam edeceğiz. Ticaret Odası başkanımız elindeki projelerin temelini at ondan sonra git dedi ve bizi buraya itti. Desteğini hiç esirgemedi.

“BU ÇOCUKLAR GELECEKTE ÜLKENİN ÇIKIŞ NOKTASI.”

Bu genç ekip kirlenmeden, kirli kaybetmeden temiz kaybetmeyi öğrettik biz bu çocuklara. Bu çocuklar gelecekte ülkenin çıkış noktası. Biz hiç bir zaman ayak oyunlarına başvurmadık. Aday arkadaşlarımıza sakın onu yapmayın dedik.

“KENDİ ARKADAŞINI ÇİZ DE BENİ YAZ DİYENLER KAYBETTİ.”

Aday olup da yola çıkan arkadaşlarımız kendi arkadaşını çizde beni yaz diyen arkadaşlar kaybetti. Onlarda o kirliliği bırakıp bizdeki temizliği gördüler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN