RADYO VE TELEVİZYON BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİNDEN TRT’YE TEKNİK GEZİ

14 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
433 defa okundu.
RADYO VE TELEVİZYON BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİNDEN TRT’YE TEKNİK GEZİ

rtv1

Ahi Evran Üniversitesi Görsel İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Radyo ve Televizyon Programcılığı Bölümü Öğrencileri ve Öğretim Elemanları Tarafından TRT’ye Teknik Bir Gezi Düzenlendi

Ahi Evran Üniversitesi Görsel İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümü öğrencileri ve öğretim elemanları tarafından TRT’ye teknik bir gezi düzenlendi.

Ahi Evran Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı, TRT Ankara Genel Müdürlüğüne teknik bir gezi düzenledi.  Gezi kapsamında TRT Haber’in haber stüdyosu, kurgu montaj bölümü, reji, dış ve iç haber birimleri ve TRT Müzesi gezildi. Gezide öğrenciler, kullanılan kameralardan görüntü aktarım cihazlarına kadar teknik birçok konuda bilgilendirildi.

Gezi ile ilgili bilgi veren Görsel İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Mehmet Özdemir,  teknik gezilerin öğrenciler için oldukça önemli olduğunu belirterek, TRT gezisi sayesinde öğrencilerin teoride anlatılanları uygulama ve yerinde görme şansı elde ettiklerini söyledi.   Özdemir, teknik gezinin yapılmasına olanak sağlayan Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Abdülkerim Karadeniz ile gezinin koordinasyonunu sağlayan Öğr. Gör. Halime Sultan Karahan’a teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On