Projelerin Birçoğu Hazır

8 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
261 defa okundu.

thumbnail_RESİM (5)

 

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci “Amacımız Kırşehir’in Geleceğine Şekil Vermek ”

Kırşehir Belediye Kırşehir Yaşar Bahçeci Kırşehir için büyük önem arz eden birçok projenin hazır olduğunu belirterek, “Amacımız Kırşehir’in geleceğine şekil vermek. Bu hedefler doğrultusunda çalışmalarımızı yürütüyoruz” dedi.

“Daha iyi işler yapacağız. Şehrimize daha iyi projeler kazandırmak için çalışıyoruz” ifadelerini kullanan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Kırşehir’in her alanda gelişimi için hedeflerimiz belli. Kırşehir’e daha iyi hizmet ulaştırmak için çalışıyoruz. Göreve geldiğimizde ve bu yola çıkarken Kırşehir’imizi marka şehir yapacağız demiştik. Çalışmalarımızı bu yönde yapıp ekibimizle birlikte Kırşehir’e daha güzel hizmet etmek için uğraşıyoruz. Kırşehir Belediyesi olarak şehre çok büyük projeler kazandırdık ve kazandırmaya devam edeceğiz. Halkımız ve şehrimiz hizmetlerin en iyisine ve güzeline layıktır. Bizde bütün projelerimizi buna göre yapıyoruz. İnşallah yapımı devam eden projelerimiz bittiği zaman hep birlikte Kırşehir’i ne kadar güzel hizmetler yapıldığını görmüş olacağız” dedi.

“Allah rızası ve halkın duası için Kırşehir halkına en iyi şekilde hizmet vermeye çalıştıklarını kaydeden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci “ Bizim en büyük özelliğimiz şu oldu. Yaklaşık 8 yıl önce göreve geldiğimiz günden itibaren kendimizi halkımıza anlatabilmek amacıyla şöyle bir taktik geliştirdik. İnsana hizmet noktasında da herkesin memnun olacağı hoşuna gideceği çalışmalarla “Evet ben iyi ki de Kırşehir’de yaşıyorum. Kırşehir’de güzel faaliyetler ve dönüşümler oluyor.” diyebilmesi ve bu nedenle vatandaşlarımızın hayır duasını almak için her alanda çalışmalara başladık” dedi.

KIRŞEHİR’DE SU ve ALT YAPI DİYE BİR SORUN YAŞAMAYACAĞIZ

Göreve geldiğinde Kırşehir’in en önemli sorununun içme suyu ve altyapı problemi olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: ” 8 yıl önce göreve başladığımızda en büyük sorunumuz Alt Yapı ve bunun yanında içme suyu konusuydu. Su konusunda sizlerde biliyorsunuz özellikle yaz aylarında ciddi anlamda su basıncında azalma ve asbestli boruların sık sık patlamasından dolayı su kesintileri yaşanıyor ve bu halkımızı rahatsız ediyordu. Ekip arkadaşlarımla beraber başkan yardımcılarım ve müdürlerimizi de tebrik ediyorum. Su konusunda çok canı gönülden çalışarak işi bu noktaya getirdiler. Artıkne alt yapı nede su diye bir sorunu Kırşehir’imizde yaşamayacağımızı da hep beraber görmüş olacağız” dedi.

KIRŞEHİR’DE HİZMET KONUSUNDA BEN DEĞİL, BİZ VARIZ DİYECEĞİZ

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci konuşmasının son kısmında önemli bir noktaya dikkat çekerek “Bizler 8 sene boyunca çalıştık ama neler yaptık. Neler gerçekleştirdik? Sokağı temizleyen kardeşimden tutunda belediyenin hizmetinde bulunan İmarda, Fen işlerinde, bütün birimlerde çalışan kardeşlerime varıncaya kadar her biri bizim için kıymetli hizmetler yapıyor. “Evet biz 8 sene boyunca çok yoğun bir şekilde çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Hep beraber biz olarak aile olarak gerçekleştirdiğimiz projelerimiz oldu. Geri kalan seneler içinde de bu projeleri tamamlayarak söz verdiğimiz gibi aklımızda şehrimizi daima tutmak suretiyle hizmetlerimize devam edeceğiz. Halkımıza ve tüm Kırşehirli hemşerilerimize bu şehirde yaşamın gururunu, mutluluğunu, huzurunu her daim tattıracağız” şeklinde konuştu.

BELEDİYE BASIN BÜROSU

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN