Projelere Yakın Takip

7 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
263 defa okundu.

thumbnail_RESİM (2)

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Projeleri Yakından Takip Ediyor

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Belediyenin yapmış olduğu Güzler Piknik Alanı ve Evcil Hayvan Parkı projesini ve Neşet Ertaş Kültür Merkezinde incelemelerde bulundu

Güzler Piknik Alanı ve Evcil Hayvan Parkı ve Neşet Ertaş Kültür Merkezi projesinin ne aşamada olduğunu ve projelerin yapımını yakından inceleyen Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci çalışmalar hakkında bilgiler verdi.  Güzler Evcil Hayvanlar Parkında büyük kuş bahçemiz bitti İnşallah Kırşehir’imiz Mayıs ayında muhteşem bir esere daha kavuşacak diyen Belediye Başkanı Bahçeci, önemli bir dinlenme, piknik alanının şehre kazandırılacağını söyledi. Hızla çalışmaları ilerleyen Güzler Piknik Alanı ve Evcil Hayvan Parkı projesinin ne aşamada olduğunu ve projenin gelişimini yakından inceledi. Projeyle kentte ilk kez içerisinde onlarca kuşu barındıran bir kuş bahçesinin olacağını belirten Bahçeci, “Güzler alanının doğal yapısına müdahale edilmeden tasarladığımız projeyle konforlu bir piknik alanı, seyir terasları, basketbol sahası, oyun grupları, kafeterya, köprüler, idari binalar, büfeler, satış birimleri ve çocuklarımıza hayvan sevgisini aşılamak için planladığımız evcil hayvan parkı, seyir kuleleri, eğitim alanları yer alıyor. İçerisinde onlarca çeşit kuşun bir arada yaşayacağı bir kuş bahçesi de olacak. İster kalabalık gruplar halinde, ister aileler halinde, piknik yapabilecek. Projemizde ayrıca onlarca çeşit kuşun bir arada yaşayacağı bir kuş bahçesi de olacak. İster kalabalık gruplar halinde, ister ailenizle piknik yapabileceksiniz.” diye kaydetti.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; Açılışa Hazırlanan Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezin’de İncelemelerde Bulundu

Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezimiz açılışa hazırlanıyor, Kırşehir’e uzun yıllar hizmet edecek. Neşet Ustanın ismine yakışır bir eser oldu diyen Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kültür Merkezimiz hizmet vermeye başladığında Kırşehir tam bir kültür şehri olacak” dedi.

Kırşehir’de mevcut kültür merkezinin yeterli olmaması nedeniyle başlatılan proje ile ilgili bilgi veren Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “ Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi inşaatı tamamlandı, şuanda tefriş çalışmaları devam ediyor.Sosyal ve kültürel faaliyetlerin gerçekleştirileceği, Kırşehir’e yakışır bir kültür merkezimizi herhangi biraksilik olmaz ise Mart sonu Nisan başı gibi açmayı planlıyoruz.Sergi salonları, dernek ve kurs odaları ve modern mimarisi ile Kültür Merkezimiz Anadolu’nun ikinci büyük kültür merkezi olacak. Hizmete sunduğumuzda, bütün vatandaşlarımızın kültürel ve sosyal etkinliklerle buluşmasını sağlayacağız.Kırşehir’i her alanda geliştirecek, değiştirecek ve Kırşehir’e yeni sosyal alanlar kazandıracak. Daha büyük hedeflere, daha büyük projelerle ilerlemek adına şehrimize yeni hizmetler ekliyoruz. Bu hizmet yarışında biz kendimizle yarışarak daha iyisini, daha güzelini deneyimimiz ve mühendislik bilgimizle harmanlayarak yeni projeler ürettik. “dedi.

BELEDİYE BASIN BÜROSU

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN