Projelere Ara Verilmiyor

24 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
398 defa okundu.
Projelere Ara Verilmiyor

resim-7

Kırşehir Belediyesi Kentin Modern ve Yaşanabilir Bir Şehir Haline Gelmesi Adına Projelerine Ara Vermeden Devam Ediyor

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci kentte yaz ve kış mevsimi ayırt etmeksizin çalışmalara devam ettiklerini kaydederken, tüm ekiplerin her koşulda ve her şartta profesyonel bir şekilde çalışacak bir duruma geldiğine dikkat çekti.

Kırşehir Belediyesi kentin modern ve yaşanabilir bir şehir haline gelmesi adına projelerine ara vermeden devam ediyor. Bu bağlamda fedakârca çalışan Belediye personeli mevsim koşullarına aldırmaksızın çalışmalarını sürdürüyor. Marka bir şehir olması hedefine varmak adına en olumsuz hava koşullarında dahi çalışan Belediye kış mevsimine olmasına rağmen başarıyla yolunda ilerliyor. Kenti adeta şantiye alanına çeviren Belediye sorunların bir daha konuşulmadığı şehir hedefine doğru ilerliyor.

KISA SÜREDE BÜYÜK MESAFE KAT ETTİK

Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Belediyenin her yönüyle profesyonel bir çalışma yöntemi benimsediğine vurgu yaptı. ”Kırşehir adına kurduğumuz hayallerimizi gerçekleştireceğiz” diyen Bahçeci “Görevde olduğumuz 8 yılı dolu dolu geçiren bir yapıda işlerimizi yaptık. Kırşehir’imiz de devasa projeleri neredeyse bitirme noktasına geldik. Bunun yanında sorunları kökten bitirecek mega projelere imza atıyoruz. Bu bağlamda şehrin kanayan yaraları da en kısa sürede sonlandırılacak.” şeklinde konuştu.

MEVSİM KOŞULLARINA ALDIRMIYORUZ

Kırşehir Belediyesi’nin her mevsimde çalışabilen bir yapıya geldiğini ileten Bahçeci, “Bilindiği gibi daha önce tüm belediyelerde olduğu gibi Belediyemiz de belirli mevsim ve aylarda çalışabiliyordu. Biz bu algıyı tamamen değiştirdik. Mart ayında açtığımız yol ve şantiye mevsimini her aya yayacak bir duruma getirdik. Bütün personelimiz ve ekiplerimiz bu bağlamda profesyonel oldu. Şu an devam eden alt yapı çalışmaları bunun en güzel örneğidir. Kısa zamanda daha çok iş şiarıyla Kırşehir’imiz güzelleştirmeye devam edeceğiz” diyerek sözlerine son verdi.

 

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN