Projeler Hayata Geçiyor

31 Mart 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
280 defa okundu.

thumbnail_RESİM (5)

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: “Günlük Değil Geleceğe Yönelik Projeleri Hayata Geçiriyoruz”

Kırşehir’de günlük değil geleceğe yönelik projeleri tek tek hayata geçiren Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: “Bizim en temel amacımız ve vazgeçilmez hedefimiz insanımızın yaşamaktan mutluluk duyacağı bir gelecek inşa etmektir. Bu doğrultuda Anadolu’nun Parlayan Yıldızı olan Kırşehir’in geleceğini dikkate alarak projelendirdiğimiz onlarca yatırım Kırşehir’imizin aydınlık geleceğinin temel taşları olacaktır” dedi.

Kırşehir’i geleceğe hazırladıklarını ve bu doğrultuda adımlar attıklarını belirten Yaşar Bahçeci:”Kırşehir’i yaşam kalitesi yüksek bir il konumuna getirmek için altyapıdan çevreye, kültürden sosyal doku projelerine kadar pek çok alanda da yatırım yapıldığına dikkat çekti. Kırşehir’e sevdalı olduğunu ifade eden ve bu doğrultuda projeler üreterek Kırşehir’in geleceğini en iyi şekilde hazırlamaya çalıştıklarını belirten Başkan Bahçeci “Belediyecilik maddi değil, manevi bir iştir. Vatanımıza hizmet etmenin temelinde sevda yer alır. Hizmet bir sevdadır . Bizde sevdalısı olduğumuz şehrimize ve memleketimize en iyi şekilde hizmet etme çabası içerisindeyiz. Halkımızdan aldığımız güç ve destekle Kırşehir’i kültür ve sanat, alt yapı, üst yapı, yeşil alan ve sosyal projelerle kalkındırmaya devam ediyoruz. Kırşehir geçmişi olan tohum şehirdir.”dedi.

Kırşehir’de Hizmet Seferberliği Sürecek

Alt yapı, İçme suyu, çevre sağlığı sosyal , kültür ve sanat gibi bir çok alanda önemli yatırımlar gerçekleştiren Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci yapılan bu yatırımlarla hızla büyüyen ve gelişen bir şehir kimliği kazanan Kırşehir’de yapacakları daha çok işlerinin olduğunu ve Kırşehir’de başlattıkları hizmet seferberliğinin süreceğini söyledi.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: “Göreve geldiğimiz günden itibaren zamanı kaynakları en şekilde kullanarak , hemşerilerimize hizmetin en iyisini sunmak için yoğun bir çaba gösterdik ve göstermekteyiz. Kırşehir’i daha modern ve çağdaş bir kente dönüştürebilme adına önemli hizmetleri gerçekleştirdik. Kırşehir’i örnek bir yaşam merkezi hakine getirme yolunda , hizmet süremiz boyunca hayata geçirdiğimiz ve bundan sonra gerçekleştireceğimiz proje ve yatırımlarla Kırşehir’i en şekilde geleceğe hazırlamaya çalışıyoruz.”ifadelerini kullandı.

BELEDİYE BASIN BÜROSU

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN