Problemler Çözüme Kavuşuyor

21 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
153 defa okundu.

 

thumbnail_kusdilli

 

Çiçekdağı İlçesindeki 6 Köyün İçme Suyu Problemleri Çözüme Kavuşuyor

Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük’ü ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette Çiçekdağı İlçesinde bağlı altı köyün içme suyu ile Çiçekdağı’nın alt ve üstyapı çalışmaları için ödenek talebi konuları görüşüldü. Gerçekleşen ziyaretin ardından bir konuşma yapan Mikail Arslan “Çiçekdağı’na bağlı Bozlar, Konurkale, Kaleevci, Acı, Kabaklı, Gölcük Köylerinin içme suyu ihtiyaçlarının giderilmesi için Boğazevci Göleti’nden içme suyu alınması ve arıtma tesisi kurulması için ödenek talebi konusu görüştük. En kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedefliyoruz.” dedi.

Milletvekillerinden Duyuru

Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya: “Kırşehir’de İkizagıl bölgesinde Yüksek Nitelikli Kapalı Cezaevi yapılması için arsa tahsis işlemleri tamamlandı.

Yüksek Nitelikli Kapalı  Cezaevi; her iki mahkûma bir görevlinin düştüğü ve koğuş şartları, fiziki ortamı iyileştirilmiş nitelikli kapalı cezaevidir.

Bu amaçla yapılan yer tespit çalışmalarında Kırşehir Adalet Sarayına 8,5 km mesafede bulunan İkizagıl bölgesinde(ek-1) bulunan ve toplam 800 000 m2 alan belirlenmiştir. Adalet Bakanlığı uzman heyeti de yerinde inceleme yaparak yer tespiti hakkında olumlu görüş bildirmiştir.

Akabinde yapılan çalışmalar neticesinde arazinin adalet bakanlığı Ceza Ve Tevkif Evleri Genel Müdürlüğüne tahsis işlemleri tamamlanmıştır.(ek-2)

En az iki tip kapalı cezaevi olarak yapılması düşünülen alanda 1000 mahkûm ve en az 500 görevli olacaktır.

Ayrıca Kırşehir merkezinde bulunan kapalı cezaevinin de yine aynı alanda planlanarak yapılması düşünülmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” dedi

Çiçekdağı’na İl Özel İdaresi Tarafından İlçe Şantiyesi Açılıyor

İlçe Merkezi ve Köylere götürülen hizmetlerin daha kaliteli ve hızlı bir şekilde ulaştırılması ve köylere götürülen hizmetlerdeki yaşanan sorunlarda zaman kaybını önlemek amacıyla Çiçekdağı İlçemize İl Özel İdaresi tarafından Şantiye açılıyor. Konu hakkında bir konuşma yapan Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan “Kırşehir’imizin sadece Merkez İlçe değil bütün İlçelerine hizmet alması için gayret gösteriyoruz. En son Kaman İlçemize açılan şantiye ile köylerimizin su, kanalizasyon, sıcak asfalt, kilit parke ve diğer ihtiyaçlarına daha hızlı cevap verildiğini gördük. Kırşehir ve özellikle Çiçekdağı İlçemize açılacak şantiye için desteklerini esirgemeyen Kırşehir Valisi Necati Şentürk, İl Özel İdaresi Başkanı Barboros Dulkadir ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş İhsan Aydoğmuş’a teşekkür ediyorum.” dedi.

Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal ile görüştü.

Gerçekleştirilen görüşmede Kırşehir’in şehir geçişindeki trafik yoğunluğunu önemli derecede azaltacak Kırşehir Çevre yolu ve Mucur-Kesikköprü yolunun yol ağına alınması konuları görüşüldü.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On