POLİS HAFTASI KUTLAMALARI BAŞLADI‏

8 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
215 defa okundu.
POLİS HAFTASI KUTLAMALARI BAŞLADI‏

KVF_2791

Polis Haftası Nedeniyle İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül Başkanlığındaki Heyet Vali Necati Şentürk’ü Ziyaret Etti

 

Kırşehir Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Kasım Varol ve emniyet teşkilatı mensuplarının katıldığı ziyarette İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül, emniyet teşkilatına verdiği desteklerden dolayı Vali Necati Şentürk’e teşekkürlerini sundu.

Vali Şentürk, ziyaret sırasında yaptığı konuşmasında, Türk Polis Teşkilatının kurulduğu günden beri ülkemizde emniyet ve asayişi sağlayan köklü bir kurum olduğunu söyledi.

Türk Polis Teşkilatının saat farkı gözetmeden halkın can ve mal güvenliğini korumak için gece gündüz çalıştığını belirten Vali Necati Şentürk, “Türk Polis Teşkilatımız, kurulduğu günden itibaren kendini sürekli yenilemesi, nitelikli personeli ve teknolojik imkanları, bilgi ve tecrübesi ile uluslararası teşkilatlar arasında saygın bir yerdedir. Emniyet mensuplarımız, ülkemizin bölünmez bütünlüğü için canını feda etmekten çekinmemektedir. Ülkemizi emniyet ve asayiş yönünden tehdit eden tehlikeler doğrultusunda şehit düşen ve gazi olan emniyet mensuplarını rahmetle ve saygıyla anıyoruz. Bu duygularla, Türk Polis Teşkilatının 171. Kuruluş Yıldönümünü kutluyorum.” dedi.

Ziyaret, İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül’ün, Polis Haftası etkinlikleri hakkında Vali Necati Şentürk’e bilgiler vermesi ile sona erdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On