Piyasalarda Son Durum

11 Aralık 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1581 defa okundu.
Piyasalarda Son Durum

Dolar Kuru, Geçtiğimiz Hafta Yaşanan Düşüşün Ardından Haftaya Sakin Bir Seyirle Başladı.

Dolar kuru, gelişmekte olan ülke para birimlerindeki olumlu seyir ve TCMB’nin faiz artışı yapacağına dair beklentilerin yön verdiği seyrini geçen haftada düşüşle noktaladı. Haftaya 3.94’lü seviyelerden başlayan dolar/TL cuma kapanışta 3.83-3.84 TL bandına geriledi.

Bugüne bakıldığında, doların haftaya sakin bir başlangıç yaptığı görülüyor. Dolar kuru ilk işlemleri 3.83 TL’nin hemen üzerinden geçerken, saat 07.15 itibariyle 3.8340 TL’den el değiştirdi.

Euro kuru da 4.5170 TL seviyesinde bulunuyor.

MERKEZ BANKALARI TOPLANTILARI KRİTİK

Piyasaların bu haftaki en önemli gündem maddesi merkez bankalarının faiz kararları ve saat 10’da açıklanacak olan üçüncü çeyrek büyüme rakamları olacak.

Çarşamba günü FED’le başlayacak faiz kararları, Perşembe günü TCMB, Avrupa ve İngiltere Merkez Bankaları ile devam edecek. FED’in çeyrek puanlık faiz indirimine kesin gözü ile bakılırken, TCMB’nin de enflasyonu kontrol altında tutabilmek için faiz artışına gidebileceği ifade ediliyor.

Haber Nurten Ceylan

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On