Piknikçilerin Vazgeçilmezi, “Semaver”

18 Ağustos 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
462 defa okundu.
Piknikçilerin Vazgeçilmezi, “Semaver”

Piknikçilerin vazgeçilmezi olan Semaver satışlarında son günlerde patlama yaşanıyor.

Piknikçilerin Vazgeçilmezi, “Semaver”

İlimizde ki lokanta ve çay bahçelerinde son zamanlarda moda haline gelen semaver çayı ikramı, semaver satıcılarını hareketlendiriyor. Piknikçilerin vazgeçilmezi olan Semaver satışlarında bugünlerde patlama yaşanıyor.

SEMAVER SATIŞLARINDA BEKLENTİ BÜYÜK

Semaver imalatçılarının bulunduğu çarşıdaki ustalar, lokanta ve çay bahçelerinin sipariş ettiği semaverleri yetiştirebilmek için adeta birbirleriyle yarışa girdiler. Özellikle yaz aylarında işlerinin iyi olduğunu ifade eden özel yapım semaverlerin tamiri yapan Uzun Çarşı Esnafları, semaver satışlarında bu yıl beklentinin çok yüksek olduğunu söyledi.

VATANDAŞ BÜTÇESİNE UYGUN OLANI TERCİH EDİYOR

Esnaflar,” Özellikle yaz aylarında işlerimiz daha iyi. Semaver piknikçilerin olmazsa olmazları arasında. Bizler de en uygun şekilde müşterilerimize indirimli şekilde satıyoruz. İlgiden dolayı çok memnunuz. Her yıl yaz mevsiminde semaver satışında büyük bir canlılık yaşandı. Semaver satışı da yapıyoruz. Özellikle yaz aylarında piknikçiler bütçelerine göre semaver çeşitlerini tercih ediyor. Çok kaliteli ve daha uzun ömürlü olanların fiyatı biraz yüksek olanları alanlar azınlıkta, çoğu vatandaş ucuz olanı tercih ediyor”

“SEMAVERDE YAPILAN ÇAYIN TADI BİR BAŞKA”

“Bu yıl yaz mevsiminin uzun süreceğini tahmin ediyoruz. İnşallah bu yıl beklentilerimiz ve tahminlerimiz tutarda durgun geçen kış sezonunu yaz mevsiminde yapacağımız semaver satışlarıyla telefi ederiz diye düşünüyoruz. Özellikle bizde kendi imalatımız olan semaverlerimizin satışı yapmaktayız. Semaverlerimiz rağbet gören ürünlerimizden bir tanesidir. Semaverde yapılan çayın tadı bir başka olur. İnsanlar bundan ötürü de yoğun ilgi gösteriyor” dedi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN