PETLAS’TAN ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜREN ETKİNLİK

24 Nisan 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
886 defa okundu.
PETLAS’TAN ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜREN ETKİNLİK

PETLAS’TAN ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜREN ETKİNLİK

Kırşehir PETLAS 23 Nisan’da “Çocuklar PETLAS’ta” etkinliği ile şenlendi.   Kırşehir PETLAS; geleceğin enerjisi ile mutlu, meraklı miniklerin sesleriyle dolup taştı. Çocuklar anne ve babalarının çalıştıkları ortamları görmeleri amacıyla düzenlenen etkinlikte Kırşehir PETLAS çalışanlar ve çocukları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına yakışır şekilde ağırlandı.

“Çocuklarımız PETLAS’ta” etkinliği çerçevesinde günün davetlisi olarak Kırşehir PETLAS’ta ağırlanan çocuklar, hem anne babalarının çalışma ortamını görme fırsatı buldu hem de “Çocuklarımız PETLAS’ta” etkinliğiyle renkli aktivitelerle eğlencenin tadını çıkardı.

PETLAS, ÇALIŞANLARININ ÇOCUKLARINA ANLAMLI GÜNDE EĞLENCE FIRSATI SAĞLADI

Kırşehir PETLAS, çalışanların 6-12 yaş aralığındaki çocukları özenle ağırlandı. Çocuklar ilk olarak, servislerden indikleri PETLAS giriş alanlarında karşılandı. Etkinlikte, çocuklar için Gül, Papatya, Portakal, Çilek ve Karpuz olmak üzere 5’erli gruplar oluşturuldu. Her grup için bir sorumlu çalışan, çocuklarla velileri fabrika gezisine davet etti. Miniklerin fabrikadaki şaşkın bakışları objektiflere yansıdı. Fabrika turu yapan çocuklar, anne ve babalarının çalışma ortamlarını, gün boyunca ne tür işler yaptıklarını gördü ve aslında ne kadar büyük bir ailenin parçası oldukları hakkında fikir sahibi oldu. İlk kez gördükleri makineler karşısında şaşkınlıklarını gizleyemeyen, her gün her yer de gördükleri araç lastiklerinin nasıl bir emeğin ürünü olduğunu adım adım izleyen meraklı çocuklar, fabrika turundan büyük keyif aldı.

Fabrika gezisi sonrasında çocuklar kendileri için özenle süslenmiş yemekhanede aileleriyle birlikte yemek yediler. Akabinde lastik dekorlar, balonlar ve etkinlik alanları oluşturularak süslenen VIP salonunda aileleriyle birlikte fotoğraf çekinme imkânı buldular.

Bu sırada “İş Sağlığı ve Güvenliği” köşelerinde anne ve babalarının sağlıklı şekilde çalışabilmek için kullandıkları ekipmanları inceleyen ve bu ekipmanlara neden ihtiyaç duyduklarını öğrenen çocuklar; toz maskelerini, gözlükleri ve fosforlu yelekleri yakından gördüler.

ÇOCUKLAR HEM EĞLENDİ HEM DE ÖĞRENDİ

Bu aktivitelerde çocuklar bir yandan eğlenirken diğer yandan lastiğin nasıl üretildiğini görme şansı elde etti. Yüz boyama, palyaço etkinliği ile keyifli vakit geçiren çocuklarımızın fabrikadan ayrılmadan önce bizlere bir hatıra bırakması amacıyla duvar boyama etkinliği düzenlendi. Yüzlerce çocuğun el izlerini bıraktığı duvar boyama alanımızda çocuklarımızın yaptığı şiir ve şarkı dinletileri ile program sona erdi. Anne babalarının çalıştığı yeri merak edip neler yaptıklarını görmek isteyen çocuklar, renkli aktivitelerle keyifli vakit geçirerek etkinliğin sonunda mutlu yüzlerle evlerine döndü.

KIRŞEHİR PETLAS’TAN ÇOCUKLARA ANLAMLI JEST

Etkinlik sonrasında çocukların yüzündeki mutluluk organizasyondan sorumlu İnsan Kaynakları ve Endüstriyel İlişkiler çalışanları açıklamalarında şunları kaydetti; “Bu anlamlı günde çalışanlarımızın çocuklarını ağırlamaktan gurur ve mutluluk duyduk. Kırşehir PETLAS, büyük bir ailedir ve çocuklar da bugün bu ailenin bir parçası olduklarını daha çok hissettiler.”

(HABER: DİDEM CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On