Petlas çalışanları, ‘Yollar nefes alsın’ temalı ağaç dikme kampanyası düzenledi

22 Ekim 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
195 defa okundu.
Petlas çalışanları, ‘Yollar nefes alsın’ temalı ağaç dikme kampanyası düzenledi

Petlas çalışanları, ‘Yollar nefes alsın’ temalı ağaç dikme kampanyası düzenledi

  Kırşehir’de Petlas çalışanları, kurumsal sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Ankara- Kayseri yolu üzeri 50.kilometreye bin 100 fidan dikti.
Daha yeşil bir Türkiye için ‘Yollar nefes alsın’ projesi kapsamında fidanlar, toprakla işçiler tarafından buluşturuldu.
Yapılan organizasyonla ilgili bilgi veren İnsan Kaynakları ve End. İlişkiler Müdürü Mithat Durudoğan ; “Ekonomik, sosyal ve çevresel sürdürülebilirliğin dengesini sağlamak günümüz işletmelerinin en önemli gündem maddelerindendir.
Doğaya gereken değeri veren şirketler sadece bulundukları sektöre değil, dünyaya katkı sunacaklarını bilmektedirler. Bu sadece rekabetin değil, sosyal sorumluluğun da gereğidir”dedi.
Bin 100 fidanın toprakla buluşması sonrası fidanların gelişim aşamalarını da fabrika çalışanlarının üstleneceğinin belirtildiği açıklamada, etkinliklerin her yıl düzenli olarak devam ettirilmesi planlanıyor.
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On