PETEK DİNÇÖZ’DEN DESTEK SÖZÜ

16 Mart 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
498 defa okundu.

petek dinçöz

Petek Dinçöz, Kırşehirliler Vakfı Kadın Komisyonu Başkanı Sevilay Aslan Dirliktutan ile görüştü Petek Dinçöz’den destek sözü!

Kırşehirliler Vakfı Kadın Komisyonu Başkanı Arabulucu-Avukat Sevilay Aslan  Dirliktutan kadınlarla ilgili hayata geçirilmesi gereken sosyal proje paylaşımlarına sanatçı Petek Dinçöz ile ivme kattı.

Kadınların başarılarının takdir ve destek görmesi yanında, problemlerinin-değer yargılarının da gözetildiği hukuk kuralları çerçevesinde- çözüm bulabilmesi için, doğru bilinçlendirilmesi gerektiğini vurguladı. Sevilay Aslan Dirliktutan, Dinçöz’den destek  sözü aldı. İlerleyen günlerde Kırşehir Vakfı’nı da ziyaret edeceğini vurgulayan Dinçöz, ‘’Evet yaşamda güçlükler de vardır. Ancak; bu güçlükler başarının değerini artıran süslerdir. Geleceğe dönük umutlarımızın şimdiki gücümüzün kaynağıdır. Sağlığı korumanın yolunun hayatı ve işini sevmekten geçer” dedi.

Dolu geçen bir sohbetin ardından Sevilay Aslan Dirliktutan, Dinçöz’e,  gerek sosyal olaylar karşısındaki duyarlılığı ve desteği gerekse samimi ve sevgi dolu karşılama için teşekkür etti. Henüz okuma aşamasında olan ve yaza yetiştirilmeye çalışılan  kaset çalışmaları için de başarılar diledi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN