Personele Öğrenci Otomasyon Sistemi Kullanma Eğitimi verildi

12 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
969 defa okundu.
Personele Öğrenci Otomasyon Sistemi Kullanma Eğitimi verildi

Personele Öğrenci Otomasyon Sistemi Kullanma Eğitimi verildi

 

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nde Öğrenci Otomasyon Sistemi Kullanma Eğitimi verildi.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Bologna Koordinatörlüğü ve Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı tarafından Öğrenci Otomasyon Sistemi Kullanma Eğitimi verildi. Yunus Emre Toplantı Salonunda gerçekleşen eğitim, Bologna Koordinatörü Prof. Dr. Musa Özata tarafından ilgili akademik personele verildi.

Eğitimde Prof. Dr. Musa Özata, Öğrenci Otomasyon Sistemi hakkında akademik personele detaylı bilgi aktardı. Eğitim akademik personelin sorularının yanıtlanmasının ardından sona erdi.

 

Türk Eğitim-Sen Genel Başkan Yardımcısı Selahattin Dolğun:

“Milliyetçi Eğitim Zamanı”dır

Türk Eğitim-Sen Kırşehir Şube Başkanı Bilal Türk, Yeni Bakanlarla birlikte değişen Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk’a Türk Eğitim-Sen Genel Başkan Yardımcısı Selahattin Dolğun tarafından yapılan tebrik mesajını yayımladı. Türk Eğitim-Sen Genel Başkan Yardımcısı Selahattin Dolğun tarafından yayımlanan ve Türk Eğitim-Sen Kırşehir Şube Başkanı Bilal Türk’ün sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı mesajda şunlar kaydedildi:

“Teşkilat mensubu üyesi arkadaşlarıma hitaben; Eğitime olan bakış açısının eğitimi kapsayacağından şüphe duymadığımız, konuşmalarının satır aralarından samimiyet ve duyarlılık gördüğümüz yeni Milli Eğitim Bakanımız Prof. Dr. Ziya Selçuk’a başarılar dileriz.

Türkiye’nin en önemli sorununun eğitim olduğunu bilmeyen yoktur. Deve kuşu pozisyonu alan bukalemunlar için de bu gerçek nettir ve ortadadır. Devletin bütün kurumlarında çalışma barışını sağlayacak, kurum kültürünü oturtacak ve adaleti tesis edip yargıyı bağımsız kılacak olan da eğitimdir, eğitimcilerdir. İnancımız şudur ki Milli Eğitim beka ruhunun millete üflendiği yer, hamuru çelik yapan milli bir savunma kalesi ve tarihi bekamızın sabah besmelesidir. Bu yüzden şuurlu bir milli mücadele adamının Milli Eğitim Bakanı olması teşkilatımızın en büyük beklentisidir.

İnancımız ve temennimiz Türkiye’yi Milli Eğitim’de güzel günlerin beklediğidir. Taraflı tarafsız herkes biliyor ki çok büyük sıkıntılar çektik. Her bakan değişikliğinde beklenen sendikal ayrıma; bürokrasinin beklenilen mobbinge uğradık. Siyasi destek bulanların yolunu bulduğu zamanlarda; alaca karanlıkta mahsur ve mahzun bırakılmak istensek de Biz/Biz olarak kalmayı başardık. Yapılan uygulamalara karşı aramızda isyan edenler, geleneksel disiplinin ve kolektif gönül bağının dışına çıkanlar da oldu. Bunları da anlayıp bu eylem ve söylemleri de Milliyetçi eğitim camiasının handikapı olarak görüp sabır dedik. Geriye dönüp baktığımızda en büyük sıkıntılarda bile “BİZ” olarak kaldığımızı ve birbirimize daha çok kenetlendiğimizi gördük. Sabretmek elbette kolay değildir, öylece durup beklemek de değildir. Sabretmek ileri görüşlü olmak demektir. Sabır; dikene bakıp gülü, geceye bakıp gündüzü tahayyül edebilmektir. Ve bilirler ki, gökteki ayın hilalden dolunaya varması için zaman gereklidir. Emin olunsun ki yürekten inanmış teşkilatlarımız var olduğu müddetçe Hilal Dolunaya varacaktır.

Umut ediyoruz ki Milli Eğitim’de şimdi “Milliyetçi Eğitim Zamanı”dır. Milliyetçi eğitimciler, siyasi şovlara pabuç bırakmadan eylemlerinde ve söylemlerinde Milli olmanın dikkatini ve sabrını koruyarak süreci takip edeceklerdir. Milli Eğitim Camiası ve camiamızın yaşayacağı süreçle ilgili görüş ve tutum için Genel Başkanımız Sayın Talip Geylan’ın ve Genel Merkez Yöneticilerinin sosyal medya hesabı takip edilmek suretiyle kamuoyuna bilgilendirme yapılacaktır. Bütün teşkilata mensubu arkadaşlarıma Selam, Sevgi, Saygı ve Muhabbetlerimi arz ediyorum.” (Haber Merkezi)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On