Pazar Yerinde İntihar Girişimi

19 Temmuz 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
284 defa okundu.
Pazar Yerinde İntihar Girişimi

Edinilen bilgiye göre İl dışından geldiği belirtilen ayağı yaralı 30-35  yaşlarında olan bir vatandaş, semt pazarının asansör girişindeki yaklaşık iki metre yükseklikteki merdivenlere çıkarak intihar edeceğim diye bağırması paniğe neden oldu. Pazar esnafını ve alışverişe gelen vatandaşların dikkatini çekemesi kalabalık oluşturdu. Bu kalabalık oluşumuna sinirlene tezgah sahipleri kalabalığın dağılmasını isterken polis ve zabıtadan yardım istediler.

Polis, Zabıta ve esnafların intihar girişimcisini ikna etme girişimleri sonuçsuz kaldı.

İkna etmeyi başaramayan pazarcılar sinirlenerek ellerinde ne varsa intihar girişimcisinin üzerine fırlattılar. Daha sonra ambulans gelerek genci oradan indirilip Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma hastanesine sevk edildi. Bu kargaşada basın mensubu olarak bir Polis tarafından payımıza düşeni almış olduk. Polis kardeşimiz basınım dememize rağmen itekleyerek haber almamızı engellemiş oldu.

İntihar girişimcisinin Pazara yardım toplamak için geldiğini ve kimsenin para vermediğine sinirlenen vatandaş intihar girişiminde çözümü bulacağım derken kilolarca kafasında elma, erik domates yemiş oldu.

40 Arena Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On